Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled 304 stainless steel sheet ] bij elkaar passen 1158 producten.
0.5 mm dikte koudgewalst gegolfd roestvrij staal plaat maatwerk dakpaneel
| Dikte: | 0,4 mm 0,5 mm 0,6 mm 0,8 mm 1,0 mm 1,2 mm 1,5 mm 2,0 mm |
|---|---|
| Breedte: | aangepast proces als verzoek |
| Lengte: | 2m - 12m op maat als verzoek |
Koudgewalste SUS443 roestvrijstalen plaat met gepolijst oppervlak en corrosiebestendigheid
| Model-NR.: | 443 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Koudgewalst helder oppervlak 304 roestvrij staalplaat corrosiebestendig voor industriële toepassingen
| Dikte: | 0,5, 0,6, 0,8, 1,2, 1,5, 2, 2,5, 3,0 mm |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
EN 10088-2 Klasse 1.4306 304L roestvrij staalplaat 0,4 - 3,0 mm koudgewalst met gepolijst oppervlak
| Model-NR.: | 304L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Duplex roestvrij staalplaat Duplex roestvrij staal 2205 0,5 - 40,0 mm koud gewalst en warm gewalst
| Naam van de producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 2205 / 1.4462 / UNS S32205 / UNS S31803 |
| Dikte: | 0.630.0mm |
Tisco 304L Roestvrij Staalplaat 0.4 - 3.0mm Dikte Koudgewalst met 4FT*8FT Maat op Voorraad
| Model-NR.: | 304L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Koudgewalst 254SMO roestvrij staalplaat met gepolijst oppervlak en 0,3 - 14,0 mm dikte in voorraad
| Model-NR.: | 254SMO |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Koudgewalste 441 roestvrijstalen plaat met gepolijst oppervlak voor auto-uitlaatsystemen EN 1.4509
| Model-NR.: | 441 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Bronskleurige 304 roestvrijstalen plaat met dikte 0,5 - 3,0 mm voor decoratieve toepassingen
| Materiaalkwaliteit: | 304 |
|---|---|
| Dikte bereik: | 0,5 - 3,0 mm |
| Vorm: | Vlak |
Koudgewalste plaat van 440 roestvrij staal met hoog koolstofgehalte en gepolijst oppervlak voor industriële toepassingen
| Model-NR.: | 440 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |

