Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled 304 stainless steel sheet ] bij elkaar passen 1158 producten.
Koudgewalste 304 roestvrijstalen plaat met helder oppervlak ASTM A240 Standaard
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Corrosiebestendig koudgewalst 321 roestvrij staalplaat met een heldere oppervlakte
| Model-NR.: | 321 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
2B Oppervlak Koudgewalste 304L Roestvrijstalen Plaat in Afmeting 1000*2000mm
| Model-NR.: | 304L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
ASME-Cr SS 304 Breedte 1500mm 0,6 - 3.0mm van het Roestvrij staalblad
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staalblad |
| Rang: | 201 304 430 316L |
De koudgewalste SS304-Plaat van het Roestvrij staalblad 0,3 - 3.0mm 2B BEDELAARShl het Eindigen
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staalblad |
| Rang: | 201 304 430 316L |
Koudgewalste 347 Roestvrij staalblad & Plaat & Strookss Bladuns S34700 Roestvrij staal
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 Reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.3 - 3.0mm |
Koudgewalst 201 Roestvrij staalblad 0.3 - 3.0mm 2B HL 8K die met pvc-Filmss Blad eindigen
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.3 - 3.0mm |
0.4 - 3.0mm Koudgewalste 304L-Rang 1,4306 van het Roestvrij staalblad Ss Blad
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.3 - 3.0mm |
Koudgewalst BA roestvrij staalplaat AISI430 SUS430 voor keuken en lift
| Producten: | Glanzend geantend roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Graad: | 304 201 316L 430 410S. enz. |
| Standaard: | ASTM EN JIS GB |
Astm A240 304 1,4301 Roestvrij staalblad Plaat Koudgewalste Tisco Baosteel
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staalblad |
| Rang: | 201 304 430 316L |

