Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled 304 stainless steel sheet ] bij elkaar passen 1158 producten.
304 roestvrij staalplaat koudgewalst met gepolijst oppervlak en 0,3-3,0 mm dik
| Modelnummer: | 201 304 316L 317L 904L 2205 2507 316Ti 310S 309S |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
0.4100mm 201 304 het Haarscheurtje van het Roestvrij staalblad beëindigen Black Mirror
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staalblad |
| Rang: | 201 304 430 316L |
Koudgewalst 304L roestvrij staalplaat met gepolijst oppervlak en standaardgrootte 1220*2440mm
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
Koudgewalst 304L roestvrij staalplaat met gepolijst oppervlak en standaardgrootte 1220*2440mm
| Model-NR.: | 304L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
0.4 - 3,0 mm koudgewalst 304L roestvrij staalplaat van de categorie 1.4306 SS Plaat voor industrieel en decoratief gebruik
| Dikte bereik: | 0,4 - 3,0 mm |
|---|---|
| Materiaalkwaliteit: | 304L (1.4306) |
| chromiuminhoud: | 18-20% |
8K Spiegelgepolijst 304 Roestvrij Staal Plaat met BV Certificaat voor Decoratie
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
Koudgewalste 304 Geruite Antislip van de Roestvrij staalplaat
| Productennaam: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Rang: | 201 304 316L.etc |
| Dikte: | 1.0 - 8.0mm |
Helder gloeien 304 roestvrij staalplaat met 2B BA afwerking in breedtes 1000 mm 1219 mm 1500 mm
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
Koudgewalste 416-platen van roestvrij staal voor automobiel- en kleponderdelen
| producten: | roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Cijfer: | 416 |
| Dikte: | 0,5-50,0 mm |
ASTM 201 304 Metaal van het Roestvrij staalblad 430 310S 316 321 304 maakte Geruite Anti Geperforeerde Drukvinger in reliëf
| Productennaam: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Rang: | 201 304 316L.etc |
| Dikte: | 1.0 - 8.0mm |

