Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled 304 stainless steel sheet ] bij elkaar passen 1158 producten.
304 Roestvrij Staal Koudgewalste Gepolijste Oppervlakte Geponste Geruite Plaat voor Persstempelen
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Koudgewalst 430 roestvrij staalplaat met een dikte van 0,3 - 3,0 mm en corrosiebestendigheid
| Model-NR.: | 430 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Koudgewalst 405 roestvrij staalplaat en -plaat met een dikte van 0,3 - 3,0 mm en corrosiebestendigheid
| Dikte: | 0,3 - 3,0 mm (koudgewalst), 4,0 - 10,0 mm (warmgewalst) |
|---|---|
| Standaard maat: | 1000*2000mm, 1219*2438mm (koudgewalst), 1500*6000mm (warmgewalst) |
| Oppervlaktebehandeling: | 2B, BA, NO.4, haarlijn, spiegel, 8K |
Koudgewalste SUS301 roestvrijstalen plaat met gepolijst oppervlak en breedte 10-2000 mm
| Model-NR.: | 301 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | koudgewalst |
Koudgewalst 444 roestvrij staalplaat met gepolijst oppervlak in 1220*2440 mm voor watertenk
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
Koudgewalst SUS436L roestvrij staalplaat met gepolijst oppervlak voor corrosiebestendige automobieluitlaattoepassingen
| Modelnummer: | 436L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Koudgewalst 304L roestvrij staalplaat met gepolijst oppervlak en 1220*2440mm specificatie
| Model-NR.: | 304L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
EN 10204-3.1 Certificaat koudgewalst gepolijst 304L roestvrij staalplaat
| Model-NR.: | 304L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Koudgewalst 304L roestvrij staalplaat met gepolijst oppervlak en standaardgrootte 1220*2440mm
| Model-NR.: | 304L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
No.4 haarlijn die koudgewalst 304L-roestvrij staalblad/SS-blad S30403 in 1220*2440mm-grootte afwerken
| Model-NR.: | 304L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |

