Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled 304 stainless steel sheet ] bij elkaar passen 1158 producten.
Koudgewalste 2B-platen van roestvrij staal van klasse 202 / SUS202 SS-platen van roestvrij staal AISI202
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 202 |
| Standaard: | ASTM EN JIS GB |
Precisie koudgewalste 304 roestvrijstalen strip, ideaal voor de automobiel- en elektronicaproductie
| Producten: | ROESTVRIJ STALEN SPOEL |
|---|---|
| materiaal: | Roestvrij staal |
| Dikte: | 0.1 - 3.0mm |
Koudgewalst 443 roestvrij staalplaat 2B Oppervlak van TISCO Dikte 0,6 - 3,0 mm
| Producten: | Plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | roestvrij staal 443 |
| Standaard: | ASTM EN JIS GB |
Koudgewalst 309S roestvrij staalplaat
| Producten: | Roestvrij stalen plaat |
|---|---|
| Cijfer: | 309S |
| Dikte: | 0,6 - 16,0 mm |
Koudgewalst SUH409L roestvrij staalplaat Dikte 0,4 - 3,0 mm 2D oppervlak SS-plaat
| Producten: | Plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | Roestvrij staal 409L |
| Standaard: | ASTM EN JIS GB |
Koudgewalst 441 roestvrij staalplaten 2D 2B Oppervlakdikte 0,5 - 3,0 mm
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 416 420 430 436L 439 441 443 444 |
| Standaard: | ASTM EN JIS GB |
De koudgewalste 304 Spleet die van de Roestvrij staalstrook 5 - 1219mm SS Strook snijden
| Producten: | roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Dikte: | 0.1 - 10.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
Koudgewalst 316Ti roestvrij staalplaat 0,6 - 3,0 mm 4ft*8ft 5ft*10ft SS-platen NO.2B Afwerking
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 316Ti |
| Standaard: | ASTM EN JIS GB |
ASTM A240 304 roestvrij staalplaat 0,4-3,0 mm koudgewalst
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 304 304L 316L 310S 321 2205 2507 904L 254SMO. enz. |
| Dikte: | 0,4 -80,0mm |

