Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled 304 stainless steel sheet ] bij elkaar passen 1158 producten.
Koudgewalste SUS409L roestvrijstalen strip spoel met gepolijst oppervlak in 1220*2440mm Grootte
| Model-NR.: | SUS409L SUH409L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Corrosiebestendig 316LN Roestvrij Staal Plaat en Plaat met 1,0 - 80,0 mm Dikte voor Chemische Verwerking
| Model-NR.: | 316LN |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
202 het Metaalstroken UNS S20200 0.43.0mm het Koudgewalste 2B van het roestvrij staalblad Eindigen
| Producten: | Roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Dikte: | 0.1 - 10.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
AISI 309 Roestvrij staalblad 309S 0.616.0mm 1500mm 1219mm 1000mm
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 309S/1.4833/S30908 |
| Dikte: | 0.4 - 16.0mm |
Goud titanium roestvrij staalplaat met 0,5 mm dikte en heldere oppervlakte
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
DIN1.4509 Koudgewalst gepolijst oppervlak 441 roestvrij staalplaat voor uitlaatsystemen
| Modelnummer: | 441 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Koudgewalst gepolijst oppervlak 441 roestvrij staalplaat voor automobiel uitlaattoepassingen
| Model-NR.: | 441 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
EN 10088-1-2005 1.4509 1.4510 2B 2D roestvrijstalen plaat - koudgewalst gepolijst oppervlak
| Model-NR.: | 1,4509 1,4510 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
AISI304 spiegeloppervlak waterrimpel roestvrijstalen plaat met laserfilm voor decoratieve toepassingen
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
304 roestvrij staal watergolfplaat 0,3 - 2,5 mm Dikte voor decoratieve toepassingen
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |

