Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled 304 stainless steel sheet ] bij elkaar passen 1158 producten.
Gouden spiegel helder oppervlak koudgewalst roestvrij staalplaat voor decoratieve toepassingen
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
Gouden haarlijnafwerking Anti-vingerafdruk Koudgewalste roestvrijstalen plaat SS-plaat
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
Gouden spiegel en zwarte spiegel koudgewalste roestvrijstalen plaat voor decoratieve toepassingen
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
Nr. 4 Afwerking 430 roestvrij staalplaat 0,4 - 3,0 mm met PVC-toepassing voor opheffing
| Dikte bereik: | 0,4 - 3,0 mm |
|---|---|
| Standaard maat: | 1220*2440, 1500*3000, 1500*6000, 2000*6000 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
JIS G4305 SUS430 nr. 4 Afwerking Anti-finger Print 430 roestvrij staal plaat met laser snijden
| Model-NR.: | 430 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Koudgewalste roestvrijstalen plaat van kwaliteit 321 met helder oppervlak - UNS S32100 roestvrijstalen plaat
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
321 Koudgewalste platen en vellen van roestvrij staal met een helder oppervlak van 1500*6000 mm standaardgrootte
| Model-NR.: | 321 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
904L koudgewalst Roestvrij staalblad in Warmgewalste Rol UNS N08904
| Producten: | Roestvrij staalrol |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Dikte: | 0.1 - 16.0mm |
Hittebestendige 310S roestvrijstalen plaat Premium kwaliteit voor industriële toepassingen
| producten: | roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Cijfer: | 310S / 1.4845 / S31008 |
| dikte: | 0,5-80,0 mm |
Precision-Ground 416 roestvrij staalplaat
| producten: | roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Cijfer: | 416 |
| Dikte: | 0,5-50,0 mm |

