Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled 304 stainless steel sheet ] bij elkaar passen 1158 producten.
430 Roestvrij staalplaat met 2B NO.4 HL 8K Finish koudgewalst corrosiebestendig SS-plaat 1.4016
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
304 316L Koudgewalste Gepolijste Roestvrijstalen Traanplaat met Aangepaste Patronen
| Model-NR.: | 304 316L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
304 roestvrij staal gecheckerde platte warmgewalste antisclip voor industriële vloeren
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
ASTM A240 304 roestvrijstalen plaat koudgewalst nr. 4 afgewerkt met PE-film
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
Voedingsmiddelen AISI 304 roestvrij staal cirkel met 2B oppervlak afgewerkt en koudgewalst voor keukengerei
| Materiaalkwaliteit: | 200series |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | koudgewalst |
Warmgewalste 310s-Roestvrij staalplaat 0.516.0mm 1500mm 1219mm 1000mm
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 310S / 1.4845 |
| Dikte: | 0.4 - 16.0mm |
Durable 316LN Stainless Steel Sheet & Plate Thickness 1.0 - 80.0mm Perfect for Chemical Processing
| Producten: | Roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Cijfer: | 304 304L 316L 316LN 310S 321 2205 2304 2507 904L 254SMO 630. Enz. |
| Dikte: | 1.0 - 80,0 mm |
ASTM A240 310S roestvrijstalen plaat ideaal voor oven- en warmtebehandelingstoestellen
| producten: | roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Cijfer: | 310S / 1.4845 / S31008 |
| dikte: | 0,5-80,0 mm |
Spiegelgepolijst 8K 430 Roestvrij Staalplaat 0,3 - 10,0 mm voor Lasersnijtoepassingen
| Model-NR.: | 430 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Anti-Fingerprint 430 Roestvrijstalen Plaat met No. 4 Hairline en 8K Afwerking PVC Folie
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |

