Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled 304 stainless steel sheet ] bij elkaar passen 1158 producten.
Warmgewalste, koudgewalste, gekabelde roestvrijstalen plaat tegen glijden
| Naam van de producten: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Graad: | Voor de toepassing van deze verordening geldt dat de in bijlage I vermelde maatregelen worden toegep |
| Dikte: | 0.5 - 8.0 mm |
Hoogwaardige 409L roestvrij staalplaat 2D NO.1 Oppervlak Ideaal voor automobiel uitlaatsystemen
| producten: | roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Cijfer: | 409L |
| Dikte: | 0,5-50,0 mm |
Koudgewalste gouden spiegel Gedrukt 0,4 - 2,0 mm SS430 Kleurbedekte stalen spoel Roestvrij staalplaat
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
Anti-vingerafdruk Haarlijn Afwerking PVC Film Gecoate 430 Roestvrij Staal Plaat voor Lift
| Model-NR.: | 430 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
ASTM A240 430 roestvrij staalplaat met NO.4 afwerking en corrosiebestendigheid voor industriële toepassingen
| Model-NR.: | 430 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Koudgewalste BA Afwerking Roestvrijstalen Platen & Coils Kwaliteit 304 316L 430 410
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
304 304L 310S 316L koudgewalst polijst oppervlak roestvrij staalplaat en spoel van TISCO
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
Industriële 409L roestvrijstalen plaat - Duurzaam en hittebestendig voor uitlaatcomponenten
| producten: | roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Cijfer: | 409L |
| Dikte: | 0,5-50,0 mm |
Hoogwaardige roestvrij staalplaat van 436L Uitstekende corrosiebestendigheid voor automobiel uitlaatsystemen
| producten: | roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Cijfer: | 409L |
| Dikte: | 0,5-50,0 mm |
304 Graad Spiegel gepolijst roestvrij staalplaat met watergolfontwerp 0,3-2,0 mm Dikte
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |

