Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled 304 stainless steel sheet ] bij elkaar passen 1158 producten.
Ferritische roestvrijstalen platen en martensitische roestvrijstalen platen 4ft*8ft 2B 2D afwerking
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 416 420 430 436L 439 441 443 444 |
| Standaard: | ASTM EN JIS GB |
416 Martensitisch roestvrij staalplaten 4"*8" SS-platen legering 416 roestvrij staal
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 416 420 430 436L 439 441 443 444 |
| Standaard: | ASTM EN JIS GB |
HONGWANG Roestvrij staal plaat Goud spiegel, Zwarte spiegel Afwerking Met Anti-Fringer Print Behandeling
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | SUS304 |
| Dikte: | 0,4 - 1,5 mm |
Platen en platen van roestvrij staal van de 400-serie AISI 409L 410S 416 420 430 436L 439 441 443 444
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 416 420 430 436L 439 441 443 444 |
| Standaard: | ASTM EN JIS GB |
Super austenitische roestvrij staalplaten Klasse 317L / UNS S31703 Dikte 0,3 - 3,0 mm
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 317L |
| Standaard: | ASTM EN JIS GB |
EN 1,4466 de Plaatdikte van het Roestvrij staalblad 0,5 - 20.0mm EN 10088
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.3 - 3.0mm |
Tisco Koudgewalste 2B Oppervlak 304 Roestvrijstalen Plaat met PVC Coating voor Industriële Toepassingen
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
SUS304 Spiegel 8K Afwerking 0,4 - 3,0 mm Roestvrij Staal Plaat voor Decoratie en Keukengerei
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
Industriële kwaliteit 416 roestvrij staalplaat Uitstekende bewerkbaarheid SS plaatplaat S41600
| producten: | roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Cijfer: | 416 |
| Dikte: | 0,5-50,0 mm |
409L Ferritisch roestvrij staalplaat kosteneffectieve oplossing voor hoge temperatuur toepassingen
| producten: | roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Cijfer: | 409L |
| Dikte: | 0,5-50,0 mm |

