Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled 304 stainless steel sheet ] bij elkaar passen 1158 producten.
Premium 904L roestvrijstalen plaat ideaal voor chemische en mariene toepassingen
| producten: | roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Cijfer: | 904L / N08904 |
| dikte: | 1,5-50,0 mm |
304 Roestvrij Staal Regenwater Goot Op Maat Gesneden Koudgewalste Roestvrijstalen Goten
| Materiaalkwaliteit: | 201 304 316L |
|---|---|
| Dikte: | 0.8 - 6.0 mm |
| Lengte: | 2m 3m 6m of op maat |
Koudgewalst ASTM A240 316L roestvrij staalplaat met een helder oppervlak en corrosiebestendigheid
| Model-NR.: | 316L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
304 roestvrij staal geperforeerd plaat met 0,1-10 mm gat koudgewalst voor duurzaamheid
| Modelnummer: | 304 316L 904L 310S |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
HV 600 Volledig Hard AISI 301 Roestvrij Staalplaat Koudgewalst met Gepolijst Oppervlak
| Model-NR.: | 301 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | koudgewalst |
Vingerafdruk nr. 4 Afwerking 430 roestvrij staal 0,4 - 3,0 mm van TISCO JISCO
| Model-NR.: | 430 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
China 302 roestvrij staalplaat 0,1 - 3,0 mm koudgewalste plaat met 2B-afwerking
| Dikte bereik: | 0.1 - 3.0mm |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
304 roestvrij staal spoelband 0,3 mm dikte geanaliseerde huid gepolijst
| Materiaalkwaliteit: | 304 |
|---|---|
| Dikte: | 0,3 mm |
| Vorm: | Vlak |
2205 Duplex-platen van roestvrij staal ASTM A240 voor drukvaten EN 1.4462
| Naam van de producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 2205 / 1.4462 / UNS S32205 / UNS S31803 |
| Dikte: | 0.630.0mm |
Tisco 430 Roestvrijstalen Plaat SS Plaat 3.0 - 10.0mm No.1 No.4 8K Geruite Koudgewalste
| Model-NR.: | 430 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |

