Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 17 4ph alloy stainless steel round bar ] bij elkaar passen 331 producten.
Premium 304 roestvrij staal Bright Rod Precision Ground Corrosion-Resistant voor industrieel gebruik
| Naam van de producten: | Roestvrij staal Heldere Bar |
|---|---|
| standaard: | ASTM EN GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
UNS N08020 Stainless Steel Rod High Corrosion Resistance for Chemical & Marine Environments
| Productennaam: | Vlekvrye staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
Plaat buigen Roestvrij staal kanalen SS Plaatprofiel Hoogte 200 - 800 mm
| Vorm: | Hoekbalk / kanaalbalk |
|---|---|
| standaard: | ASTM EN GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
Warmgewalste 17-4PH roestvrijstalen staaf met EN 10204-3.1 certificaat en helder oppervlak
| Model-NR.: | 17-4PH/630 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
Warmgewalst UNS S17400 17-4PH Roestvrij Staal Staaf met Helder Oppervlak en OD 6-300mm
| Model-NR.: | 17-4PH/630 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
17-4PH Roestvast Staal met Chroom Nikkel Koper en OD 6-300mm
| Model-NR.: | 17-4PH/630 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
Warmgewalste heldere oppervlakte 17-4PH roestvrijstalen staaf en stang met OD 6-300mm
| Model-NR.: | 17-4PH/630 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
Diameter 3-50mm Kwaliteit 17-4PH Warmgewalst Roestvrij Staal Staaf en Rondstaal
| Diameterbereik: | 3 - 50 mm |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
321 Roestvrij staalstaaf koudgewalst helder oppervlak met OD 6-630 mm
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
H1150 de Staaf van het Thermische behandelingsroestvrije staal 630 Bars van 17-4PH 4 - 250mm Helder Oppoetsen
| Vorm: | ronde |
|---|---|
| Norm: | ASTM ENGELS GB JIS |
| Rang: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |

