Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 17 4ph alloy stainless steel round bar ] bij elkaar passen 331 producten.
ENGELSE ASTM Standaard309s Ronde Bar Roestvrije 10300mm van GB
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| Norm: | ASTM ENGELS GB JIS |
| Rang: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
OD5mm - de 350mm Gesmede Roestvrij staalss Structuur van Barrod hot rolled for boiler
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| Norm: | ASTM ENGELS GB JIS |
| Rang: | 201 304 316L 316Ti 309S 310S 317L 321 329 2205 2507.etc |
Hoge hardheid 17-7PH / S17700 roestvrijstalen staaf Solid Solution SS staven Warmgewalste en gesmeed staaf
| Naam van producten: | 17-7PH roestvrij staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
Hoge Precisie 303 Heldere Opgepoetste H9 H11 de Tolerantiestaaf 2205 van de Roestvrij staalbar
| Vorm: | ronde |
|---|---|
| Norm: | ASTM ENGELS GB JIS |
| Rang: | 201 303 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
De Pijpbuis DN300 van het legerings254smo Roestvrije staal met Naadloze SCH40 SCH80 1,4547
| Producten: | Roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Rang: | 304 316L 321 2205 310S 904L 17-4PH.etc |
| Norm: | EN VAN ASTM GB |
ASTM EN DIN JIS GB-standaard legering 321F roestvrijstalen staaf / helderpolige staven SS-staaf
| Productennaam: | 321F roestvrijstalen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
GH2132 / Alloy A286 Stainless Steel Bar / Bright and Black Bars Diameter 5 - 300mm
| Productennaam: | Vlekvrye staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
303Cu roestvrij staalstaaf hoogwaardige legering met koper toevoeging Diameter 4 - 70 mm heldere staaf
| Productennaam: | 303Cu roestvrijstalen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
ASTM EN GB-Standaard 303 Precision Ground Bar van roestvrij staal voor mechanische onderdelen
| Productennaam: | 303 roestvrijstalen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
EN 10204-3.1 Gecertificeerd 321F slijpstaal in roestvrij staal met een lengte van 6 m
| Productennaam: | 321F roestvrijstalen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |

