Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 17 4ph alloy stainless steel round bar ] bij elkaar passen 331 producten.
UNS N08020 Stainless Steel Bar Corrosion Resistant Nickel Alloy for High-Temperature Applications
| Productennaam: | Vlekvrye staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
High Strength 926 Stainless Steel Bar UNS N08926 / Alloy 926 Corrosion Resistant Metal Bar
| Productennaam: | Vlekvrye staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
Diameter 3 - 150 mm legering 321F roestvrijstalen staaf Precision grinding SS staven met kleine tolerantie
| Productennaam: | 321F roestvrijstalen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
ASTM A276 316L Mod roestvrij staalstaaf 1.4435 Urea-klasse staalstaaf
| Vorm: | Rond |
|---|---|
| standaard: | ASTM EN GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 316Ti 309S 310S 317L 321 329 2205 2507,440C. enz. |
Superlegering 654SMO roestvrijstalen staaf helder polijstdiameter 5 - 200 mm ASTM EN DIN Standard
| Productennaam: | 654smo roestvrij staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
Legering 329 de Douane die van de Roestvrij staalbar UNS S32900 van de Staaf van BAOSTEEL snijden SS
| Vorm: | ronde |
|---|---|
| Norm: | ASTM ENGELS GB JIS |
| Rang: | 201 304 316L 309S 310S 321 329 2205 2507.etc |
Corrosiebestendigheid 316L mod roestvrij staal staaf helder polijst schacht voor ureum industrieel
| Vorm: | Rond |
|---|---|
| standaard: | ASTM EN GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 316Ti 309S 310S 317L 321 329 2205 2507,440C. enz. |
316F Polierstangen van roestvrij staal
| Productennaam: | 316F roestvrijstalen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
Premium 303Cu roestvrij staal slijpstaaf voor verbeterde corrosiebestendigheid
| Productennaam: | 303Cu roestvrijstalen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
EN 1.4460 / AISI329 roestvrij staalstaaf / ronde staalstaaf met een lengte van 6 m
| Vorm: | Roestvrij staal Ronde Bar |
|---|---|
| Standaard: | ASTM EN GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440 enz. |

