Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 17 4ph alloy stainless steel round bar ] bij elkaar passen 331 producten.
Hoogwaardige 304F roestvrijstalen grondslag voor CNC- en gereedschapstoepassingen
| Productennaam: | 304F roestvrijstalen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
ASTM A276 Standaard 17-4PH roestvrij staal helder balk warmgewalst met OD 3-300 mm
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
Warmgewalste heldere oppervlakte SUS630 ronde staaf met OD 6-300 mm voor toepassingen met hoge sterkte
| Model-NR.: | 630 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
Helder gepolijste 17-4PH roestvrijstalen schacht met OD 3-300mm en neerslagverharding
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
Premium CD4MCU Duplex Roestvrij Staal Rond Staaf - Corrosiebestendig, Hoge Sterkte, Hittebestendig voor Zware Omgevingen
| Model-NR.: | CD4MCU |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
316Ti 410S 430F 440C 2205 2507 15-5PH 17-4PH 17-7PH Roestvrijstalen staaf met helder oppervlak en OD 6-300 mm
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
Warmgewalst 304 309S 310S 321 317L 316Ti Roestvrijstalen Staaf met 10-300 mm Diameter
| Model-NR.: | 316L |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Warmgewalst |
CD4MCU legering roestvrijstalen staven - corrosiebestendige hoge sterkte duplex roestvrijstalen staven voor chemische en maritieme toepassingen
| Model-NR.: | CD4MCU |
|---|---|
| Warmtebehandeling: | stevige oplossing |
| Diameterbereik: | φ10mm - φ350mm |
UNS S17700 / 17-7PH roestvrijstalen staaf AISI631 roestvrijstalen zwarte staaf
| Vorm: | Roestvrij staal Ronde Bar |
|---|---|
| Standaard: | ASTM EN GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440 enz. |
304 roestvrij staal Helder ronde balk Hoog gepolijst oppervlak ASTM A276 Gecertificeerd
| Naam van de producten: | Roestvrij staal Heldere Bar |
|---|---|
| Standaard: | ASTM EN GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |

