Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
Warmgewalst UNS S17400 17-4PH Roestvrij Staal Staaf met Helder Oppervlak en OD 6-300mm
Productdetails
| Model-NR. | 17-4PH/630 | Vorm | Ronde |
|---|---|---|---|
| Techniek | Warmgewalst | Oppervlaktebehandeling | Helder |
| Specificatie | Buitendiameter 6-300 mm | Diameter | 8 - 450 mm |
| Lengte | 6m /st | Treksterkte | 1105-1310 MPa |
| Opbrengststerkte | 1000-1170 MPa | Verlenging | 10-16% |
| Hardheid | 28-44 HRC | Dikte | 7750kg/m³ |
| Thermische geleidbaarheid | 18,4-22,7 W/mK | Elektrische weerstand | 800 nm.m |
| Maximale temperatuur | 572 ° F (300 ° C) | ||
| Markeren | Warmgewalste Roestvrij staalbar,Helder oppervlak 17-4PH roestvrijstalen staaf,OD 6-300 mm UNS S17400 ronde staaf |
||
Productomschrijving
UNS S17400 legering 17-4PH roestvrijstalen staaf / zwarte roestvrijstalen staaf
Productspecificaties
| Producten | 17-4PH ronde staalstaaf |
| Standaard | ASTM GB DIN EN |
| Diameter | 8 - 450 mm |
| Lange | 6 m/pcs of op aanvraag gesneden |
| Afwerking | zwarte balk / heldere balk |
| Belangrijkste graden | 201 301 303Cu 304 304L 309S 310S 316L 316Ti 317L 318 321 347 410 420 430 431 440a/b/c 904L 2205 2507 Hastelloy C276 C4 C22 Inconel 600 625 Incoloy 800 825 825H |
| Diensten | Snijden, oppervlakpolijsten, warmtebehandeling |
| Merken | Walsin BAOSTEEL TISCO QINGSHAN |
Beschrijving van het materiaal
17-4 Neerslagharding (type 630) is een neerslaghardend roestvrij staal dat wordt gebruikt voor toepassingen die hoge sterkte en matige corrosiebestendigheid vereisen.Hoge sterkte wordt gehandhaafd tot ongeveer 600°F (316°C).
Algemene eigenschappen
De legering 17-4 PH is een neerslaghardend martensitisch roestvrij staal met toevoegingen van Cu en Nb/Cb. De kwaliteit combineert hoge sterkte, hardheid (tot 572°F / 300°C) en corrosiebestendigheid.De mechanische eigenschappen kunnen worden geoptimaliseerd door warmtebehandeling, met een zeer hoge opbrengststerkte tot 1100-1300 MPa (160-190 ksi).
Toepassingen en normen
| Toepassingen | Normen |
|---|---|
|
|
Chemische samenstelling
| Elementen | Inhoud (%) |
|---|---|
| C | 0.07 max. |
| Deeltjes | 1.0 max |
| - Jawel. | 1.0 max |
| P | 0.04 max. |
| S | 0.030 max. |
| Cr | 15.0 tot 17.5 |
| Ni | 3.0 tot en met 5.0 |
| C. | 3.0 tot en met 5.0 |
| Nb+Ta | 0.15 - 0.45 |
Mechanische eigenschappen
| Voorwaarde | Tensile sterkte (MPa) | Vermogensterkte 0,2% Proof (MPa) | Verlenging (% in 50 mm) | Hardheid Rockwell C (HRC) |
|---|---|---|---|---|
| Oplossing behandeld | 1105 type | 1000 type | 15 type | maximaal 38 |
| Voorwaarde 900 | 1310 min. | 1170 min. | Tien minuten. | 40 min. |
| Voorwaarde 1150 | 930 min. | 724 min. | 16 minuten. | 28 minuten. |
Fysieke eigenschappen
| Vastgoed | Waarde |
|---|---|
| Dichtheid | 7750 kg/m3 |
| Thermische geleidbaarheid bij 100°C | 18.4 W/m·K |
| Thermische geleidbaarheid bij 500°C | 22.7 W/m·K |
| Specifieke hitte 0-100°C | 460 J/kg·K |
| Elektrische weerstand | 800 nΩ·m |
Alternatieve vergelijking van graden
| Alternatieve klasse | Reden voor de keuze van 17-4PH |
|---|---|
| 431 | 431 heeft een hogere taaiheid dan 17-4PH |
| 416 | Vrijbewerkend martensitisch roestvrij staal - beter voor herhalingsbewerking |
| 316 | Hoger corrosiebestendigheid, maar met veel lagere sterkte |
| 2205 | Veel betere corrosiebestendigheid bij lagere sterkte |
Warmtebehandeling
| Voorwaarde | Verhardingstemperatuur (°C) | Tijd (h) | Typische hardheid Rockwell C | Tensile sterkte (MPa) |
|---|---|---|---|---|
| Een | Ann. | - | 36 | 1100 |
| H900 | 482 | 1 | 44 | - |
| H320 | 496 | 4 | 42 | 1170-1320 |
| H1025 | 552 | 4 | 38 | 1070-1220 |
Producttoepassingen
- Motoronderdelen
- Hoge sterkte en scheepspropellerassen
- Plastic moulding dies
- van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen
Foto's van producten
Geadviseerde Producten

