Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 17 4ph alloy stainless steel round bar ] bij elkaar passen 331 producten.
EN 10088 1.4404 / 316L / AISI316 roestvrij staal staaf / roestvrij staal 316L ronde staaf in 6m lengte
| Vorm: | ronde |
|---|---|
| Standaard: | ASTM ENGELS GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 316Ti 309S 310S 317L 321 329 2205 2507.etc |
Urea Grade 316LMod roestvrijstalen staaf Diameter 6 - 250 mm Warmgewalste / gesmeed SS-staven
| Vorm: | Hoekbalk / kanaalbalk |
|---|---|
| Standaard: | ASTM ENGELS GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 316LMod 309S 310S 321 2205 2507 enz. |
ASTM A182M F60 Duplex roestvrijstalen staaf / schilfering F60 schachtbalken
| Vorm: | Rond |
|---|---|
| standaard: | ASTM EN GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 316Ti 309S 310S 317L 321 329 2205 2507,440C. enz. |
17-4PH Roestvrij Staal Staaf SUS630 Ronde Staaf Dia 6-30 mm Warmtebehandeld H1150 Helder Oppervlak
| Materiaal: | 17-4PH roestvrij staal |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
Glanzende staalstaaf van AISI 316, AISI 316L, AISI 321, AISI 321H & AISI 310S AISI 317L
| Vorm: | Roestvrij staal Ronde Bar |
|---|---|
| Standaard: | ASTM EN GB JIS |
| Graad: | 304 316L 309S 310S 321 904L 2205 2507 |
17-4ph roestvrijstalen buis naadloos buis AISI 630 Solid Solution SS buis
| Producten: | Roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Graad: | 17-4PH |
| Standaard: | ASTM GB EN |
Legering XM - 19 de Douaneknipsel van de Roestvrij staalbar ASTM A276
| Vorm: | ronde |
|---|---|
| Norm: | ENGELSE GB JIS het Roestvrije staalbar van ASTM |
| Rang: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
Premium UNS N08020 Alloy Steel Bar Alloy 20 High-Performance Stainless Steel Rod
| Productennaam: | Vlekvrye staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
201 304 316L-Roestvrij staalbar 420 Koudgetrokken SS Hexagonale Staaf
| Producten: | Roestvrij staal Hexagonale Bar |
|---|---|
| Rang: | 201 304 303 316L 410 420 430 440 |
| Lengte: | 3m, 4m, 6m of douane als verzoek |
201 Roestvrij staal hoekbalk kanaalbalk vlakke balk ASTM EN DIN GB JIS standaard SS balken
| Vorm: | Hoekbalk / kanaalbalk |
|---|---|
| Standaard: | ASTM ENGELS GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |

