Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 17 4ph alloy stainless steel round bar ] bij elkaar passen 331 producten.
Duplexs31803/1,4462/2205 Heldere Diameter van de Roestvrij staalbar 4 - 50mm
| Vorm: | ronde |
|---|---|
| Norm: | ASTM ENGELS GB JIS |
| Rang: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
Warmgewalste Duplex 2205/S31803/1,4462/S32205 het Roestvrije staalstaaf van Roestvrij staalbar
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| Norm: | ASTM ENGELS GB JIS |
| Rang: | 201 304 316L 316Ti 309S 310S 317L 321 329 2205 2507.etc |
Chemische industriële toepassing 317L roestvrijstalen staaf / roestvrijstalen as Helder en zwart oppervlak
| Vorm: | ronde |
|---|---|
| Standaard: | ASTM ENGELS GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 316Ti 309S 310S 317L 321 329 2205 2507.etc |
926 Stainless Steel Bar Alloy 1.4529 High Precision Round Bar for Industrial Applications
| Productennaam: | Vlekvrye staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
Duurzame 303 roestvrijstalen ronde staaf, vrij machinaal bewerkte legering, diameter 3 - 300 mm, heldere staven
| Productennaam: | 303 roestvrijstalen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
AISI329 roestvrij staalbar 10 - 300mm Warmgewalste/Gesmede Bars van Walsin
| Vorm: | ronde |
|---|---|
| Norm: | ASTM ENGELS GB JIS |
| Rang: | 201 304 316L 309S 310S 321 329 2205 2507.etc |
440C roestvrij staal ASTM A276 SS OD5 - 350 mm UNS S44004 roestvrij staalstaaf
| Vorm: | ronde |
|---|---|
| Standaard: | ASTM ENGELS GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 316Ti 309S 310S 317L 321 329 2205 2507.etc |
Hot Rolled & Forged Duplex 2205 Stainless Steel Round Bar Solid Solution Finishing SS Bar
| Productennaam: | Vlekvrye staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
Koudgetrokken/warmgewalst/gevormd roodstaal staal legering 316Ti SSS Bar 1.4571 UNS S31635
| Productennaam: | 316ti roestvrij staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
Hittebestendig 310S-Roestvrij staal Rod Bar ASTM A276 1,4845 Diameter 6 - 350mm
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| Norm: | ASTM ENGELS GB JIS |
| Rang: | 201 304 316L 316Ti 309S 310S 317L 321 329 2205 2507.etc |

