Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
SPCC koudgewalste stalen spoel 0,3-3 mm Dikte Slit Edge Corrosion Resistent voor industriële toepassingen
Productdetails
| Model-NR. | SPCC | Randtype | Spleetrand |
|---|---|---|---|
| Breedte bereik | 10-2000 mm | Dikte bereik | 0.112.0MM |
| Normale breedte | 750 mm, 914 mm, 1000 mm, 1219 mm, 1220 mm, 1250 mm | Lengte | Volgens de vereisten van klanten |
| Diktetolerantie | +/- 0,02 mm | Breedtetolerantie | +/- 0,02 mm |
| Spoel-id | 508/610 mm | Gewicht van de spoel | 3 tot 10 ton |
| Productiecapaciteit | 1500 ton per maand | Oppervlaktebehandeling | Olie/droog/passivering/beitsen |
| Materiaal | SPCC,SPCD,SPCE,ST12-15,DC01-06,Q195A-Q235A,Q195,Q235AF | Standaard | AISI,ASTM,DIN,GB,JIS,BIS,EN |
| Transportpakket | Houten pallet | ||
| Markeren | 0.3-3 mm dikte koudgewalste stalen spoel,Split Edge SPCC strip,corrosiebestendige koudgewalste stalen strip |
||
Productomschrijving
SPCC-SD koude stalen spoel SPCC strip 0,3-3 mm SPCC strip roll
Koudgewalst staalplaat, afgekort als koudgewalst eenvoudig koolstofconstructieplaat, wordt gewoonlijk koudplaat genoemd.dit materiaal wordt verder koud gewalst om diktes van minder dan 4 mm te verkrijgenHet walsproces bij kamertemperatuur voorkomt de vorming van ijzeroxide, wat resulteert in een superieure oppervlaktekwaliteit en een precieze afmetingsnauwkeurigheid.koudgewalst staal biedt betere mechanische en technologische eigenschappen in vergelijking met warmgewalst staal, waardoor het de voorkeur krijgt in tal van toepassingen, met name bij de vervaardiging van huishoudelijke apparaten.
Productspecificaties
| Standaard | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, BIS, EN |
|---|---|
| Materiaal | De in de bijlage bij Verordening (EG) nr. 1907/2006 vermelde criteria zijn van toepassing op: |
| Dikte | 0.11-2.0mm |
| Breedte | 20-1250 mm |
| Normale breedte | 750mm, 914mm, 1000mm, 1219mm, 1220mm, 1250mm |
| Lange | Aanpassingsvereisten of in vellen gesneden |
| Tolerantie | Dikte +/-0,02 mm, breedte +/-0,02 mm |
| Identificatie van spoel | 508/610 mm |
| Gewicht van de spoel | 3-10 ton |
| Productiecapaciteit | 1500 ton per maand |
| Oppervlaktebehandeling | Olie/droog/passivatie/pickelen |
| Toepassing | Gegalvaniseerd staal, PPGI, deuren, huishoudelijke toepassingen, industrie, scheepvaart, bouw van gebouwen, enz. |
Bedrijfsinformatie
Shandong Zhongcan Steel New Material Co., Ltd. is gevestigd in Taian City, provincie Shandong.
Beschikbare productmaat
- Koudgewalste stalen spoel: 0,12-2,0 mm × Breedte × Spoel
- Koudgewalst staalplaat: 0,12-2,0 mm × Breedte × Lengte
Vaak gestelde vragen
Kunnen we monsters ontvangen voordat we een bestelling plaatsen?
Ja, we leveren gratis monsters en we zijn ervan overtuigd dat u tevreden zult zijn met de kwaliteit van ons product.
Welke levertermijnen zijn beschikbaar?
We bieden EXW, FOB (Shanghai) of CIF aan bij uw uitlading.
Wat is de levertijd?
Kleurstaal spoel/plaat: meestal ongeveer 30 dagen, sommige maten zijn binnen 30 dagen beschikbaar.
Geadviseerde Producten

