Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
stainless steel round bar
-
stainless steel channel bar
-
stainless steel angle bar
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nickel Alloy and Super Alloy
-
cold rolled steel coil
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Others
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 0 5 3mm cold rolled steel coil ] bij elkaar passen 424 producten.
Koudgewalst 2B 2D oppervlak 301 roestvrijstalen band / roestvrijstalen spoelbreedte 10 - 610 mm
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.15 - 3,0 mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
AISI316 / 316L roestvrijstalen banden / 316L SS spoel / 316L roestvrijstalen band 0.1 - 3.0mm koudgewalst
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.13.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
Klasse 444 roestvrij staalstrook, hoge corrosiebestendigheid, nauwkeurig koudgewalst
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.5-3.0 mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
65Mn Gehard Behandeld Veerstaal Spoel en Strip 0,8-8 mm Dik voor Hoge Sterkte Toepassingen
| Dikte bereik: | 0,3 mm-2,5 mm |
|---|---|
| Diktetolerantie: | +/-0,015 mm |
| Breedte bereik: | 10mm-900mm |
AISI304L roestvrijstalen plaat warmgewalst en koudgewalst SS plaatplaat 4ft 5ft breedte
| Producten: | Hairline Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Graad: | 201 304 304L 316L 430. enz. |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm |
65mn verenstaalstrip rol met 0,01-3 mm dikte gesneden rand voor ketelplaat toepassingen
| Dikte bereik: | 0,01-3 mm |
|---|---|
| Koolstofgehalte: | 0,62-0,70% |
| Siliciumgehalte: | 0,17-0,37% |
Warm gedompelde gegalvaniseerde stalen rollen / GI spoel regelmatige spangle nul spangle gegalvaniseerde spoelen
| Producten: | Gegalvaniseerde Staalrol |
|---|---|
| Dikte: | 0.3 - 3.0mm |
| breedte: | 1000mm 1250mm 1500mm of als verzoek |
Koudgewalste gepolijste oppervlakte corrosiebestendig 446 roestvrijstalen plaat SUS446
| Model-NR.: | 446 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Koudgewalste plaat van 440 roestvrij staal met hoog koolstofgehalte en gepolijst oppervlak voor industriële toepassingen
| Model-NR.: | 440 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
ASTM 440A 440B 440C Koudgewalste Gepolijste Oppervlak Corrosiebestendig Martensitisch Roestvrij Staalplaat
| Model-NR.: | 440A 440B 440C |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |

