Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 0 5 3mm cold rolled steel coil ] bij elkaar passen 424 producten.
65Mn Stalen Spoel 0,1-3 mm Volhard Koudgewalste Veerstaal Spoel met Gespleten Rand
| Dikte bereik: | 0,1-3 mm |
|---|---|
| Koolstofgehalte: | 0,62-0,70% |
| Siliciumgehalte: | 0,17-0,37% |
EN 10088-2 1.4568 Roestvrij staalplaten en - spoelen 0,3 - 3,0 mm koudgewalst en warmgewalst 631 legering
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 631 / 1.4568 |
| Standaard: | ASTM EN JIS GB |
0.25-3mm 430 koudgewalste roestvrijstalen spoel met 8K gepolijste oppervlakteafwerking
| Dikte bereik: | 0.253mm |
|---|---|
| Breedte bereik: | 51500mm |
| Vorm: | Vlak |
Koudgewalste roestvrijstalen band en spoel met een dikte van 0,1-3 mm en een gepolijst oppervlak
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
JIS 410 SS Koudgewalste roestvrijstalen spoel met een dikte van 0,3-3 mm en een gepolijst oppervlak
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
3 mm dikke 316-klasse roestvrij staal spoel met gepolijst oppervlak voor industriële toepassingen
| Dikte: | 0.1 - 10.0mm |
|---|---|
| Breedte: | 5 - 1500 mm (koudgewalst), 10 - 2000 mm (warmgewalst) |
| Vorm: | Vlak |
304 roestvrij staal spoelband 0,3 mm dikte geanaliseerde huid gepolijst
| Materiaalkwaliteit: | 304 |
|---|---|
| Dikte: | 0,3 mm |
| Vorm: | Vlak |
SS440c koudgewalste roestvrijstalen spoelband met een dikte van 1 mm en een HL-oppervlak
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
Gepolijste ASTM-standaard roestvrijstalen strip en band met een dikte van 3 mm voor industriële toepassingen
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
Koudgewalst roestvrijstalen strip met kleine tolerantie en een breedte van 10-2000 mm voor precisietoepassingen
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |

