Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 0 5 3mm cold rolled steel coil ] bij elkaar passen 424 producten.
AISI316L / EN 1.4404 roestvrij staal banden legering 316L roestvrij staal 2B BA HL 2D oppervlak
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.13.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
304 Gekleurde watergolfontwerppatroon roestvrij staalplaat 0,3 - 3,0 mm Spiegelafwerking
| Producten: | Het Roestvrije staalblad van de waterrimpeling |
|---|---|
| Graad: | 304 |
| Standaard: | ASTM EN JIS GB |
SS van de het Roestvrije staalplaat van TISCO BAOSTEEL 316L Plaat 0,4 - 80.0mm Roestvrij staal 1,4404
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 316L / 1.4404 |
| Dikte: | 0.4 - 80.0mm |
Maritieme kwaliteit 316LMod roestvrijstalen plaat voor offshoreconstructies en zoutwateromgevingen
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 316LMOD |
| Dikte: | 0.6 - 80.0 mm |
Niet-magnetisch 304 roestvrijstalen plaat warmgewalst 0,6 mm - 40,0 mm voor industriële toepassingen
| Dikte bereik: | 0,6 mm - 40,0 mm |
|---|---|
| Breedte -opties: | 1000mm, 1219mm, 1250mm, 1500mm, 1800mm, 2000mm |
| Lengte -opties: | 1000 mm - 6000 mm |
304 Hexagonale 201 Roestvrij staalstaaf 3m 4m 6m van 316L
| Producten: | Roestvrij staal Hexagonale Bar |
|---|---|
| Rang: | 201 304 303 316L 410 420 430 440 |
| Lengte: | 3m, 4m, 6m of douane als verzoek |
Bao Steel 10 mm 304 Roestvrij Staal Plaat Warmgewalst S30408 SS Plaat 2500 mm Breedte
| Dikte: | 0.4mm100mm |
|---|---|
| Breedte: | 1000 mm-2000 mm |
| Lengte: | 1000 mm-6000 mm |
De Naadloze buis van de het Roestvrije staalpijp van UNS N08904/904L-laste Pijpss Pijp DN10 - DN500
| Producten: | roestvrij staal gelaste pijp |
|---|---|
| Rang: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Norm: | EN VAN ASTM GB |
Koperdraadrol Diameter 0,1 - 8,0 mm Puur koper voor elektriciteit ASTM EN DIN GB-standaard
| Producten: | koperdraadrol |
|---|---|
| Diameter: | 0.1 - 8.0 mm |
| Oppervlakte: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
304L / 1.4306 van de de Rolastm ENGELSE DIN JIS SS Strook van de roestvrij staalstrook het Broodjesbreedte 5 - 1219mm
| Producten: | roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Dikte: | 0.1 - 3.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |

