Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
stainless steel round bar
-
stainless steel channel bar
-
stainless steel angle bar
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nickel Alloy and Super Alloy
-
cold rolled steel coil
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Others
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 0 5 3mm cold rolled steel coil ] bij elkaar passen 424 producten.
Hastelloy C276 Plaat Dikte 3,0 - 50,0 mm Warmgewalste en Gesmede Plaat Legering N10276
| Producten: | Platen van nikkellegering |
|---|---|
| Cijfer: | UNS N10276 |
| Dikte: | 3.0 - 50.0 mm |
ASTM A240/240M-20a AISI347H Hoogkoolstof austenitisch roestvrij staalplaten
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 347H |
| Standaard: | ASTM EN JIS GB |
ASTM B333 Korrosiebestendig, hoogsterk Hastelloy Nickel alloy plaat
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
Precisie snijden van vellen en platen van roestvrij staal 300-serie 400-serie
| Producten: | platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 200serie 300serie 400serie duplex roestvrij staal |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
304 / 1.4301 / AISI304 Ss Stripdikte 0,3 - 2,0 mm 2B BA NO.4 Afwerking
| Producten: | Strip van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.1 - 3.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
304H SS Plaat Hoge Sterkte Hittebestendig Roestvrij Staal Dikte 1/8" tot 2" Gegloeide Afwerking
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | 304H / S30409 |
| Dikte: | 3.0 - 80.0mm |
Gegalvaniseerd roestvrij staal Aluminium Koper Ronde Vierkante Slotted Hexagonale Hole Decorative Perforated Stamping Metal Sheet Mesh
| Producten: | Geperforeerd plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 304 201 316L 430 410S. enz. |
| De diameter van het gat: | 1.0 - 20.0 mm |
TISCO 2205 Duplex Roestvrije Plaat 1,4462 S31803 ASTM A240
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 2205 |
| Dikte: | 0.4 - 16.0mm |
Austenitische nikkel-ijzer-chroomlegering UNS N08020 Legering 20 roestvrijstalen staaf / staaf van nikkellegering
| Producten: | De bars van de nikkellegering |
|---|---|
| Graad: | legering 20 |
| Diameter: | 6 - 250mm |
Corrosiebestendige Helder Gegloeide Hastelloy C276 Plaat en Plaat in 1220*2440mm Maat
| Model-NR.: | Hastelloy C276 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |

