All Products
-
Stainless Steel Strip
-
Stainless Steel Sheet
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Bar
-
Galvanized Steel Coil
-
Steel Plate
-
Steel Round Bar
-
Nickel Alloy
-
Seamless Steel Pipe
-
Stainless Steel Beam
-
Copper Plate Sheet
-
Copper Round Bar
-
stainless steel round bar
-
stainless steel channel bar
-
stainless steel angle bar
-
stainless steel coil strip
-
stainless steel flat bar
-
stainless steel circle
-
Pipe Fitting
-
Water Ripple Stainless Steel Sheet
-
Nickel Alloy and Super Alloy
-
cold rolled steel coil
-
copper
-
Nickel Base Alloy Products
-
Others
-
Raian IonescuMaterial quality very good. we have cooperate more than 10 Years. They trade lots kinds of steel material. All material quality good. They duty for all material quality. We are planing continue cooperate with them in the future
Keywords [ cold rolled stainless steel strip ] match 955 Products.
Posco 321 Stainless Steel Plate Cold Rolled with Bright Surface for Russia Market
| Shape: | Flat |
|---|---|
| Technique: | Cold Rolled |
| Surface Treatment: | Bright |
Cold Rolled Bright Surface 321 Stainless Steel Sheet High Temperature Resistant Plate
| Model NO.: | 321 |
|---|---|
| Shape: | Flat |
| Technique: | Cold Rolled |
Baosteel Grade 321 Stainless Steel Plate Cold Rolled with Thickness 3.0 - 100mm
| Shape: | Flat |
|---|---|
| Technique: | Cold Rolled |
| Surface Treatment: | Bright |
Grade 321 Cold Rolled Stainless Steel Plate with Bright Surface for High Temperature Applications
| Model NO.: | 321 S32168 |
|---|---|
| Shape: | Flat |
| Technique: | Cold Rolled |
Precision Cold-Rolled 15-5PH Stainless Steel Plate Superior Durability and Performance
| Products: | Stainless Steel Sheet |
|---|---|
| Grade: | 15-5PH |
| Thickness: | 1.0-80.0mm |
Cold Rolled 254SMO Stainless Steel Sheet with Polished Surface and 0.3 - 14.0mm Thickness in Stock
| Model NO.: | 254SMO |
|---|---|
| Shape: | Flat |
| Technique: | Cold Rolled |
Cold Rolled Polished Surface Stainless Steel Coil and Strip with Width 10-1800mm
| Model NO.: | 310S |
|---|---|
| Shape: | Round |
| Technique: | Cold Rolled |
Hot Rolled Cold Rolled Checkered Stainless Steel Plate Anti Slipping
| Products Name: | Stainless Steel Checkered Plate |
|---|---|
| Grade: | 201/202/304/304L/316/316L/309S/310S/410/420/430 |
| Thickness: | 0.5 - 8.0mm |
Cold-Rolled 309S Stainless Steel Sheet – High-Temperature Corrosion Resistance for Industrial Applications
| Products: | Stainless Steel Sheet |
|---|---|
| Grade: | 309S |
| Thickness: | 0.6 - 16.0mm |
0.6mm Thickness 304L Stainless Steel Sheet with Polished Surface and 1220*2440mm Specification
| Thickness: | 0.6mm, 0.8mm, 1.0mm, 1.2mm, 1.5mm, 2.0mm, 3.0mm |
|---|---|
| Model NO.: | 304L |
| Shape: | Flat |

