All Products
-
Stainless Steel Strip
-
Stainless Steel Sheet
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Bar
-
Galvanized Steel Coil
-
Steel Plate
-
Steel Round Bar
-
Nickel Alloy
-
Seamless Steel Pipe
-
Stainless Steel Beam
-
Copper Plate Sheet
-
Copper Round Bar
-
stainless steel round bar
-
stainless steel channel bar
-
stainless steel angle bar
-
stainless steel coil strip
-
stainless steel flat bar
-
stainless steel circle
-
Pipe Fitting
-
Water Ripple Stainless Steel Sheet
-
Nickel Alloy and Super Alloy
-
cold rolled steel coil
-
copper
-
Nickel Base Alloy Products
-
Others
-
Raian IonescuMaterial quality very good. we have cooperate more than 10 Years. They trade lots kinds of steel material. All material quality good. They duty for all material quality. We are planing continue cooperate with them in the future
Keywords [ 304 stainless steel flat bar ] match 657 Products.
Versatile 303 Stainless Steel Round Bar for Automotive and Tooling Use
| Products Name: | 303 Stainless Steel Bar |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Length: | 6m Or Cutting Any Length As Request |
Premium 304F Stainless Steel Polished Bar for Smooth Surface Finishes
| Products Name: | 304F Stainless Steel Bar |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Length: | 6m Or Cutting Any Length As Request |
High-Quality 304F Stainless Steel Ground Bar for CNC and Tooling Applications
| Products Name: | 304F Stainless Steel Bar |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Length: | 6m Or Cutting Any Length As Request |
ASTM A240 304 Stainless Steel Plate Cold Rolled No. 4 Finished with PE Film
| Model NO.: | 304 |
|---|---|
| Shape: | Flat |
| Technique: | Hot Rolled |
ASTM A276/276M-18 Grade 17-4PH / 630 Stainless Steel Round Bar Bright Polished Outside
| Shape: | Round |
|---|---|
| Standard: | ASTM EN GB JIS |
| Grade: | 201 304 316L 316Ti 309S 310S 317L 321 329 2205 2507.etc |
High Quality 440C Stainless Steel Bright Bar Corrosion-Resistant, Precision Ground
| Products Name: | 440C Stainless Steel Bar |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Length: | 6m Or Cutting Any Length As Request |
8K Mirror Polished 304 Stainless Steel Sheet with BV Certificate for Decoration
| Model NO.: | 304 |
|---|---|
| Shape: | Flat |
| Technique: | Hot Rolled |
6m 304L Stainless Steel Round Bar ASTM A276 316L 310S 321
| Shape: | Round |
|---|---|
| Standard: | ASTM EN GB JIS |
| Grade: | 201 304 316L 310S 321 2205 2507.etc |
Duplex 2507 / S32750 Stainless Steel Round Bar / Bright Polished Rod 5 - 120mm
| Shape: | Round |
|---|---|
| Standard: | ASTM EN GB JIS |
| Grade: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
Stainless Steel U Channel Bar / U Shape Stainless Steel Channel Bar Grade 304 316L 310S
| Shape: | Angle Bar / Channel Bar |
|---|---|
| Standard: | ASTM EN GB JIS |
| Grade: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |

