Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
stainless steel round bar
-
stainless steel channel bar
-
stainless steel angle bar
-
stainless steel coil strip
-
stainless steel flat bar
-
stainless steel circle
-
Pipe Fitting
-
Water Ripple Stainless Steel Sheet
-
Nickel Alloy and Super Alloy
-
cold rolled steel coil
-
copper
-
Nickel Base Alloy Products
-
Others
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ weather resistant stainless steel panel ] αγώνας 16 προϊόντα.
Πατρίδες νερού / σταγόνες βροχής Πατρίδες από ανοξείδωτο χάλυβα Εκτυπωμένα φύλλα Πλάκα πάχος 0,6 - 2,0 mm Αντιστροφικά φύλλα
| Προϊόντα: | Ανάγλυφο φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 201 316L 430 410s.etc |
| Πρότυπο: | Astm en jis gb |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 316L 0.4-80mm θερμής και ψυχρής έλασης ASTM A240
| Προϊόντα: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Grade: | 304 304L 316L 310S 321 2205 2507 904L 254SMO.etc |
| Πάχος: | 0.4 -80.0 mm |
316LN Stainless Steel Plate Premium Alloy for Harsh Environments
| Προϊόντα: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 304L 316L 316LN 310S 321 2205 2304 2507 904L 254SMO 630 .κ.λπ. |
| Πάχος: | 1.0 - 80.0mm |
Μαύρο Καθρέφτη Ανοξείδωτο Φύλλο SUS304 Ματ Μαύρο SS Φύλλο Πάχος 0.5 - 1.5mm
| Προϊόντα: | φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | SUS304 |
| Πάχος: | 0,4 - 1,5 χιλιοστά |
Έγχρωμο Φύλλο Ανοξείδωτου Χάλυβα 4ft*8ft Φύλλο SS Βαθμού 304 για Διακόσμηση
| Προϊόντα: | φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | SUS304 |
| Πάχος: | 0.4 - 2,0 mm |
ASTM 201 μέταλλο φύλλων ανοξείδωτου 304 430 310S 316 321 304 αποτύπωσε το ελεγμένο αντι δάχτυλο τυπωμένων υλών σε ανάγλυφο που διατρυπήθηκε
| Όνομα προϊόντων: | Ελεγμένο πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 304 316L.etc |
| Πάχος: | 1.0 - 8.0mm |
Πίνακα τοίχου κυματισμού νερού Εμφυτοποιημένο φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα 304 316 Τελειοποίηση καθρέφτη
| Προϊόντα: | Φύλλο ανοξείδωτου κυματισμών νερού |
|---|---|
| Αξία: | 304 |
| Τύπος: | ASTM EN JIS GB |
Χάντρες φωτεινό μοτίβο φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Εμφασμένο φύλλο SS για διακόσμηση κράμα SUS304
| Προϊόντα: | Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 201 316L 430 410S. κλπ. |
| Πρότυπο: | ASTM EN JIS GB |
Χρυσό καθρέφτη και χρυσό τρίχωμα φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα SUS304 με αντι-αγγειοτυπία
| Προϊόντα: | φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | SUS304 |
| Πάχος: | 0.4 - 2,0 mm |
Ss 201 Διακόσμηση φύλλων από ανοξείδωτο χάλυβα με κυματισμό νερού
| Προϊόντα: | Φύλλο ανοξείδωτου κυματισμών νερού |
|---|---|
| Αξία: | 304 201 316L 430 |
| Τύπος: | ASTM EN JIS GB |

