모든 제품
-
스테인레스강 스트립
-
스테인레스 강판
-
스테인레스 강판
-
스테인리스강관
-
스테인레스 강철 막대
-
아연도강 코일
-
강철판
-
강재 환봉
-
니켈 합금
-
무계목 강관
-
스테인레스 강 보
-
구리 플레이트 시트
-
구리 둥근 봉
-
stainless steel round bar
-
stainless steel channel bar
-
stainless steel angle bar
-
stainless steel coil strip
-
stainless steel flat bar
-
stainless steel circle
-
Pipe Fitting
-
Water Ripple Stainless Steel Sheet
-
Nickel Alloy and Super Alloy
-
cold rolled steel coil
-
copper
-
Nickel Base Alloy Products
-
Others
-
라이안 이오네스쿠매우 좋은 소재 품질. 우리는 10년 이상을 협력하게 합니다. 그들은 강철 소재의 다량 종류를 거래합니다. 좋은 모든 소재 품질. 그들 모든 소재 품질을 위한 의무. 우리는 활공하고 있고 계속되고 미래에 그들과 협력합니다
키워드 [ weather resistant stainless steel panel ] 시합 59 상품.
0.5mm Thickness Cold Rolled Weather Resistant Stainless Steel Roofing Sheet and Corrugated Metal Panel
| 두께: | 0.4mm 0.5mm 0.6mm 0.8mm 1.0mm 1.2mm 1.5mm 2.0mm |
|---|---|
| 너비: | 요청으로 사용자 정의 프로세스 |
| 길이: | 요청에 따라 2m - 12m 맞춤형 |
Grade 304 Stainless Steel Roofing Sheet 0.4-1.5mm Thickness Corrugated Weather Resistant Panel
| 재료 등급: | 304 |
|---|---|
| 두께 범위: | 0.4-1.5mm |
| 사용 가능한 두께: | 0.4mm, 0.5mm, 0.6mm, 0.8mm, 1.0mm, 1.2mm, 1.5mm, 2.0mm |
304 316L 등급 스테인리스 스틸 골함석 - 맞춤형 사이즈 내후성 지붕 패널
| 재료 등급: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| 두께: | 0.4mm 0.5mm 0.6mm 0.8mm 1.0mm 1.2mm 1.5mm 2.0mm |
| 너비: | 관습 |
Cold Rolled Corrugated Stainless Steel Roofing Sheet Custom Sizes Weather Resistant for Durable Construction
| 모양: | 평평한 |
|---|---|
| 기술: | 냉간 압연 |
| 표면 처리: | 밝은 |
Custom Length 2-12m Corrugated Stainless Steel Panel with 304 316L 201 Grade and Cold Rolled Technique
| 재료 등급: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| 두께: | 0.4mm 0.5mm 0.6mm 0.8mm 1.0mm 1.2mm 1.5mm 2.0mm |
| 너비: | 관습 |
Cold Rolled Stainless Steel Roofing Sheet with Custom Sizes and Weather Resistant Corrugated Panel
| 재료 등급: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| 두께 범위: | 0.4mm - 2.0mm |
| 너비: | 관습 |
304 Grade Corrosion Resistant Stainless Steel Roofing Sheet with Custom Size Corrugated Metal Panel
| 모양: | 평평한 |
|---|---|
| 기술: | 냉간 압연 |
| 표면 처리: | 밝은 |

