Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ weather resistant stainless steel panel ] αγώνας 59 προϊόντα.
Χάντρες φωτεινό μοτίβο φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Εμφασμένο φύλλο SS για διακόσμηση κράμα SUS304
| Προϊόντα: | Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 201 316L 430 410S. κλπ. |
| Πρότυπο: | ASTM EN JIS GB |
Έγχρωμο Φύλλο Ανοξείδωτου Χάλυβα 4ft*8ft Φύλλο SS Βαθμού 304 για Διακόσμηση
| Προϊόντα: | φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | SUS304 |
| Πάχος: | 0.4 - 2,0 mm |
304 φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα με μοτίβο κυματισμού νερού και γυαλισμένη επιφάνεια για τοίχους
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Χρυσό καθρέφτη και χρυσό τρίχωμα φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα SUS304 με αντι-αγγειοτυπία
| Προϊόντα: | φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | SUS304 |
| Πάχος: | 0.4 - 2,0 mm |
Ss 201 Διακόσμηση φύλλων από ανοξείδωτο χάλυβα με κυματισμό νερού
| Προϊόντα: | Φύλλο ανοξείδωτου κυματισμών νερού |
|---|---|
| Αξία: | 304 201 316L 430 |
| Τύπος: | ASTM EN JIS GB |
4ft*8ft Ατσάλι Εμφασμένο φύλλο πάχος 0,3 - 3,0 mm βαθμός 201 304 316 410 430
| Προϊόντα: | Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 304 201 316L 430 410S. κλπ. |
| πρότυπο: | ASTM EN JIS GB |
Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα, ένωση 304/304L/304H
| Products: | stainless steel strip |
|---|---|
| Thickness: | 0.5-8.0mm |
| Width: | within 1500mm |
Τύπος 316Ti Τιτανίου Σταθεροποιημένη πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα ASTM A240
| Προϊόντα: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 316Ti / 1.4571 |
| Δάχος: | 0.6 - 80.0 mm |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 θερμής έλασης για δομικές κατασκευές που χρειάζονται αντοχή στη διάβρωση
| Προϊόντα: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 304 / 1.4301 |
| Πάχος: | 3.0 - 80.0mm |
Τιτανιούχο Μαύρο Μαλλιοειδές Ανοξείδωτο Φύλλο 304 / 1.4301 / SUS304 για Διακόσμηση
| Προϊόντα: | φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | SUS304 |
| Πάχος: | 0.4 - 2,0 mm |

