Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ weather resistant stainless steel panel ] αγώνας 59 προϊόντα.
Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα με ειδικά μεγέθη
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
304 βαθμού ανοξείδωτου χάλυβα κυματοειδές φύλλο με πάχος 0,4 mm-2,0 mm και προσαρμοσμένα μεγέθη για οροφές
| Βαθμός υλικού: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Πάχος: | 00,4 mm - 2,0 mm |
| Πλάτος: | ΕΘΙΜΟ |
Επίστρωση στέγης από ψυχρής έλασης ανοξείδωτο ατσάλι με φωτεινή επιφάνεια και προσαρμοσμένα μεγέθη για ανθεκτική κατασκευή
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
0.5mm πάχος κρύο κυλήσει κυματοειδής φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Custom μεγέθη οροφή πάνελ
| Πάχος: | 0,4mm 0,5mm 0,6mm 0,8mm 1,0mm 1,2mm 1,5mm 2,0mm |
|---|---|
| Πλάτος: | προσαρμοσμένη διαδικασία ως αίτημα |
| Μήκος: | 2m - 12m κατά παραγγελία |
Ανοξείδωτο ατσάλι ψυχρής έλασης με φωτεινή επιφάνεια για στέγες σε προσαρμοσμένα μεγέθη για ανθεκτικά κυματοειδή μεταλλικά πάνελ
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
Πάνελ τοίχου με εφέ κυματισμού νερού από ανοξείδωτο χάλυβα με καθρεπτό φινίρισμα, ποιότητας 304, πάχους 0,3 - 1,5mm
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Τετράγωνο νεροχύτη 304 316 από ανοξείδωτο χάλυβα, ψυχρά τυλιγμένο με φωτεινή επεξεργασία επιφάνειας
| Σχήμα: | C Channel |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |

