Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ weather resistant stainless steel panel ] αγώνας 59 προϊόντα.
Ψυχρά κυλούμενα φωτεινή επιφάνεια χαρτί οροφής από ανοξείδωτο χάλυβα Προσαρμοσμένα μεγέθη κυματοειδής πλάκα χάλυβα
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 316L 0.4-80mm θερμής και ψυχρής έλασης ASTM A240
| Προϊόντα: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Grade: | 304 304L 316L 310S 321 2205 2507 904L 254SMO.etc |
| Πάχος: | 0.4 -80.0 mm |
ΣΚΟΥΤΕΡΙ ΑΠΟ ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ ΧΑΛΥΒΑ SUS304 316 2B ΓΥΑΛΙΣΜΕΝΟ ΨΥΧΡΗΣ ΚΥΛΙΣΗΣ ΓΙΑ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗ ΟΜΒΡΙΩΝ ΥΔΑΤΩΝ ΣΤΕΓΗΣ
| Βαθμός υλικού: | 201 304 316L |
|---|---|
| Πάχος: | 00,8 έως 6,0 mm |
| Μήκος: | 2m 3m 6m ή έθιμο |
316LN Stainless Steel Plate Premium Alloy for Harsh Environments
| Προϊόντα: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 304L 316L 316LN 310S 321 2205 2304 2507 904L 254SMO 630 .κ.λπ. |
| Πάχος: | 1.0 - 80.0mm |
Επένδυση από ανοξείδωτο χάλυβα κλάσης 304 με πάχος 0,3 - 1,0 mm και προσαρμοσμένα μεγέθη
| Βαθμός: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Πάχος: | 00,4 mm - 2,0 mm |
| Πλάτος: | ΕΘΙΜΟ |
Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα με φωτεινή επιφάνεια και προσαρμοσμένα μεγέθη για στέγες
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
Μαύρο Καθρέφτη Ανοξείδωτο Φύλλο SUS304 Ματ Μαύρο SS Φύλλο Πάχος 0.5 - 1.5mm
| Προϊόντα: | φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | SUS304 |
| Πάχος: | 0,4 - 1,5 χιλιοστά |
ASTM 201 μέταλλο φύλλων ανοξείδωτου 304 430 310S 316 321 304 αποτύπωσε το ελεγμένο αντι δάχτυλο τυπωμένων υλών σε ανάγλυφο που διατρυπήθηκε
| Όνομα προϊόντων: | Ελεγμένο πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 304 316L.etc |
| Πάχος: | 1.0 - 8.0mm |
Πίνακα τοίχου κυματισμού νερού Εμφυτοποιημένο φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα 304 316 Τελειοποίηση καθρέφτη
| Προϊόντα: | Φύλλο ανοξείδωτου κυματισμών νερού |
|---|---|
| Αξία: | 304 |
| Τύπος: | ASTM EN JIS GB |

