Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ 6mm diameter stainless steel hexagon bar ] αγώνας 53 προϊόντα.
Μεγάλη διάμετρος 200-400mm Ψυχρά έλασης φωτεινή επιφάνεια 316L από ανοξείδωτο χάλυβα ράβδο και στρογγυλή ράβδο
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 316 λίτρα |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Φωτεινή Γυαλισμένη Στρογγυλή Ράβδος από Ανοξείδωτο Ατσάλι 316L με Διάμετρο 10-300mm Πρότυπο ASTM A276
| Βαθμός: | 316L / 1,4404 / AISI316L |
|---|---|
| Διάμετρος: | 8 - 300 mm |
| Μήκος: | 6m/pcs |
Κρύο έλαση 316L από ανοξείδωτο χάλυβα με φωτεινή επιφάνεια και OD 6-630mm
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 316 λίτρα |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Baosteel 321 Ανοξείδωτη Ράβδος και Άξονας Ψυχρής Έλασης με Λεία Επιφάνεια Κοπή Κατά Παραγγελία 6-200mm
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
φραγμός 420 ανοξείδωτου 201 304 316L τραβηγμένη στο κρύο εξαγωνική ράβδος SS
| Προϊόντα: | Εξαγωνικός φραγμός ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 304 303 316L 410 420 430 440 |
| Μήκος: | 3m, 4m, 6m ή συνήθεια ως αίτημα |
Επικαιροποιημένα προϊόντα από ατσάλινο χάλυβα
| Σχήμα: | Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 304 316L 309S 310S 321 904L 2205 2507 |
Φωτεινή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα Διαμέτρου 4mm 5mm 6mm 8mm 10mm 12mm 15mm 18mm 20mm
| Ονομασία των προϊόντων: | Φωτεινός φραγμός ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
316 Ανοξείδωτο Χάλυβα Οπλισμού ASTM A955 με Επιφανειακή Επεξεργασία με Όξινη Πλύση για Γέφυρες και Θαλάσσιες Πλατφόρμες
| Εύρος διαμέτρου: | φ4mm - φ40mm |
|---|---|
| Μήκος: | 6,1 m/τεμ ή κοπή οποιουδήποτε μήκους |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Φινίρισμα τουρσί, φωτεινό φινίρισμα |
Ανθεκτική στη διάβρωση ψυχρής έλασης ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα 316L με φωτεινή επιφάνεια
| Αριθμό μοντέλου: | 316 λίτρα |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Ανθεκτικός στη θερμότητα φραγμός 310S/310H ανοξείδωτου 310 γύρω από μαύρο φωτεινό
| Μορφή: | κύκλος |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Βαθμός: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |

