Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ 6mm diameter stainless steel hexagon bar ] αγώνας 53 προϊόντα.
Αυστενιτικό κράμα νικελίου-σιδήρου-χρωμίου UNS N08020 Σύνθεση 20 ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα / ράβδος από σύνθεση νικελίου
| Προϊόντα: | Φραγμοί κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | κράμα 20 |
| Διάμετρος: | 6 - 250mm |
Ζυγισμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Αλουμίνιο Χαλκό Στρογγυλό τετράγωνο Στρώσεις Έκταγωνική τρύπα Διακοσμητική διάτρηση Στάμπωση Μεταλλικό φύλλο πλέγμα
| Προϊόντα: | Πυρήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 304 201 316L 430 410S. κλπ. |
| Διάμετρος τρύπας: | 1.0 - 20.0 mm |
Χαστέλλοι C276 / UNS N10276 Στρογγυλή ράβδος Προσαρμοσμένη κοπή οποιουδήποτε μήκους Διαμέτρου 6 - 300 mm
| Προϊόντα: | Φραγμοί κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Χαστέλλοι C276 |
| Διάμετρος: | 6 - 300 mm |

