Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ 6mm diameter stainless steel hexagon bar ] αγώνας 53 προϊόντα.
F316L Στρογγυλή ράβδο από ανοξείδωτο χάλυβα Διαμέτρου 120-300 mm Ψυχρά τυλιγμένη φωτεινή ράβδος επιφάνειας
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 316 λίτρα |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Εξαγόμενη σε ψυχρή έλξη ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα 316L με φωτεινή επιφάνεια και διάμετρο 4-300mm
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 316 λίτρα |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
EN ASTM A276 304 φραγμός 50*50*5mm 60*60*6mm 80*80*8mm γωνίας ανοξείδωτου
| Μορφή: | Γωνιακή ράβδος |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Βαθμός: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
Μπάρα Στρογγυλή από Ανοξείδωτο Χάλυβα ASTM A276 316L Θερμής Έλασης Διαμέτρου 145-150mm Μήκους 6000mm
| Διάμετρος: | 145-150 χιλιοστά |
|---|---|
| Μήκος: | 6000 χλστ |
| Βαθμός: | 316L / 1,4404 / AISI316L |
316L Βαθμός Ψυχρής Έλασης Ανοξείδωτη Στρογγυλή Ράβδος με Λαμπερή Επιφάνεια
| Αριθμό μοντέλου: | 316 λίτρα |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Στρογγυλή ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα ψυχρής έλασης ποιότητας 316L με φωτεινή επιφάνεια για αντοχή στη διάβρωση
| Βαθμός υλικού: | 316L / 1,4404 / AISI316L |
|---|---|
| Εύρος διαμέτρου: | 8 - 300 mm |
| Μήκος: | 6m/τεμ ή προσαρμοσμένο |
Πιστοποιημένη ανοξείδωτη ράβδος στρογγυλή 316L, ψυχρής έλασης με φωτεινή επιφάνεια, σύμφωνα με το EN 10204-3.1
| Βαθμός υλικού: | 316L / 1,4404 / AISI316L |
|---|---|
| Πρότυπο: | ΑΣTM A276/276M |
| Εύρος διαμέτρου: | 8 - 300 mm |
CD4MCU Duplex Stainless Steel Round Bar με ανώτερη αντοχή στη φθορά και αντοχή στη διάβρωση
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | CD4MCU |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Στρογγυλή ράβδο από ανοξείδωτο χάλυβα 316L με γυαλισμένη ράβδο φωτεινής επιφάνειας
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 316 λίτρα |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
316L στρογγυλή ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα - κρύα έλαση φωτεινής επιφάνειας ανθεκτική στη διάβρωση για βιομηχανικές εφαρμογές
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 316 λίτρα |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |

