Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ 6mm diameter stainless steel hexagon bar ] αγώνας 53 προϊόντα.
6mm Διαμέτρου 316L Ατσάλι Ατσάλι Hexagon Bar ASTM A582 Standard SS Hexagonal Rod
| Διάμετρος: | S6-S65mm |
|---|---|
| Μήκος: | 4 Μ |
| Φινίρισμα επιφάνειας: | Φωτεινό, με γραμμή μαλλιών |
316L 201 ανοξείδωτο 304 γύρω από το φραγμό δεκαεξαδικού φραγμών S4-S70 SS 304
| Προϊόντα: | Εξαγωνικός φραγμός ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 304 303 316L 410 420 430 440 |
| Μήκος: | 3m, 4m, 6m ή συνήθεια ως αίτημα |
2304 Στρογγυλή ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα Στερεό διάλυμα Τελική επεξεργασία
| Σχήμα: | Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| πρότυπο: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 2304 |
Στρογγυλή ράβδος από θερμόσφαιρο ανοξείδωτο χάλυβα Αυστενίτικη ράβδος ανοξείδωτου χάλυβα 304 304l 316 316L 316Ti 321 317L 310S
| Σχήμα: | Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 304 316L 309S 310S 321 904L 2205 2507 |
CD4MCU Στρογγυλές ράβδοι από ανοξείδωτο χάλυβα Ανώτερη αντοχή στην φθορά
| Ονομασία των προϊόντων: | CD4MCU ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Διάρκεια: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος κατόπιν αιτήματος |
UNS S32205 / Duplex 2205 Stainless Steel Round Bar / Alloy 1.4462 Custom Cutting in Length
| Όνομα προϊόντων: | Άξονα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
Ζεστά έλασης 304 από ανοξείδωτο χάλυβα 30x30x3
| Αριθμό μοντέλου: | 201 321 304 316L 310S 2205 2507 904L |
|---|---|
| Σχήμα: | Γωνία |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
ASTM A276 316L Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα Ψυχρό έλαση Μαύρη μπάρα Διαμέτρου 8-300mm σε απόθεμα
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 316 λίτρα |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Ελατό χάλυβας ανοξείδωτος στρογγυλής διατομής ποιότητας 316L με διάμετρο 8-120mm
| Αριθμό μοντέλου: | 316 λίτρα |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Σφυρηλατημένη 316L στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα με διάμετρο 140-300mm για εξατομικευμένη κοπή
| Βαθμός υλικού: | 316L / 1,4404 / AISI316L |
|---|---|
| Εύρος διαμέτρου: | 8 - 300 mm |
| Μήκος: | 6m/τεμ ή προσαρμοσμένο |

