Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ 6m length h beam ] αγώνας 235 προϊόντα.
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα θερμής έλασης με γυαλισμένη επιφάνεια, πλάτους 10-600mm για βιομηχανικές εφαρμογές
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα θερμής έλασης με γυαλισμένη επιφάνεια και πλάτος 10-600mm
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
304 Ατσάλι Διάδρομος U / C Διάδρομος 100 * 50 - 400 * 200mm
| Σχήμα: | Τμήμα γωνίας / Τμήμα διαύλου |
|---|---|
| πρότυπο: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
Τραβηγμένος στο κρύο καυτός - κυλημένος άνθρακας γύρω από το φραγμό SAE 1045 S45C
| Όνομα προϊόντων: | Χάλυβας κραμάτων γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m |
Χάλυβας άνθρακα 1045 C45 S45c 1,0503 γύρω από το φραγμό 8400mm
| Όνομα προϊόντων: | Χάλυβας κραμάτων γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m |
2507 S32750 Ζεστή έλαση γυαλισμένη επιφάνεια από ανοξείδωτο χάλυβα DIN1.4410 διπλής χάλυβα
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 2507 S32750 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Γυαλισμένη Λάμψη 316L 310S 321 317L Επίπεδη Μπάρα από Ανοξείδωτο Χάλυβα με Πλάτος 10-600mm
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Ανοξείδωτη Λεπτή Μπάρα Υψηλής Σκληρότητας Βαθμού 420 440A/B/C με Πλάτος 10-600mm για Εφαρμογές Μαχαιριών
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα θερμής έλασης με γυαλισμένη επιφάνεια και πλάτος 10-600mm
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα θερμής έλασης με γυαλισμένη επιφάνεια και πλάτος 10-600mm
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |

