Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ 6m length h beam ] αγώνας 235 προϊόντα.
SA387 Gr.22 Τάξη 2 Σιδηρουργική πλάκα Υπό πίεση δοχείο πλάκα πλάτος 1000-2200mm Σιδηρουργικές πλάκες
| Προϊόντα: | Πιάτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 60,0-40,0 mm |
| Διάμετρο: | 10002200mm |
GB/T 3077 Τυπική πλάκα χάλυβα 40Cr / στερεωμένο χάλυβα πάχος 10,0 - 200 mm για δομή
| Προϊόντα: | Πλάκα από κράμα χάλυβα AISI4140 |
|---|---|
| Δάχος: | 4.0 - 150.0 mm |
| Διάμετρο: | 10002200mm |
Ανθεκτικός στην τριβή χάλυβας AR400 AR450 AR500 AR600 Χάλυβα 4.0 - 50.0 mm
| Προϊόντα: | Ένδυση - ανθεκτικό πιάτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 4.0 - 40.0 mm |
| Διάμετρο: | 10002200mm |
Πλάκα χάλυβα ανθεκτική στη συσκότιση - Πλάκα χάλυβα AR400 AR500 AR450
| Προϊόντα: | Ένδυση - ανθεκτικό πιάτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 10.0 - 40.0 mm |
| Διάμετρο: | 10002200mm |
Ελάσματα από ανοξείδωτο χάλυβα 316L θερμής έλασης - Ανθεκτικά στη διάβρωση, ίσες/άνισες γωνίες 30x30-100x100
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 316 λίτρα |
|---|---|
| Σχήμα: | Γωνία |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |

