Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ 6m length h beam ] αγώνας 235 προϊόντα.
Ανοξείδωτη γωνιακή ράβδος θερμής έλασης 30*30*3mm με επιφάνεια αποξήλωσης για δομικές εφαρμογές
| Σχήμα: | Κανάλι U |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | πάστωμα |
Σωλήνας από υπερδιπλό ανοξείδωτο χάλυβα S32760 Υψηλό PREN Ανώτερη αντοχή σε χλωριούχα Άνευ ραφής / Συγκολλημένος
| Προϊόντα: | Χάλυβας |
|---|---|
| Αξία: | S32760 |
| Διάμετρος: | DN10 - DN400 |
Σωλήνες από ατσάλι άνθρακα κλάσης AISI1020 ASTM A519 για δομή βαρέος τοίχου
| Προϊόντα: | Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | DN10 - DN600 |
| Δάχος: | 1.0 - 50.0mm |
Κατασκευαστές μηχανικών σωληνώσεων χωρίς ραφή από χάλυβα άνθρακα και κράματος ASTM A519 κλάσης 1020
| Προϊόντα: | Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | DN10 - DN600 |
| Δάχος: | 1.0 - 50.0mm |
316L από ανοξείδωτο χάλυβα
| Σχήμα: | Τμήμα γωνίας / Τμήμα διαύλου |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
ASTM A276 304 316L Άξονες άξονας από ανοξείδωτο χάλυβα ίση γωνία / Άξονες καναλιού U από ανοξείδωτο χάλυβα
| Σχήμα: | Τμήμα γωνίας / Τμήμα διαύλου |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
Super Duplex Σιδηρουργικό Σιδηρουργικό Σιδηρουργικό Σιδηρουργικό Σιδηρουργικό
| Σχήμα: | Τμήμα γωνίας / Τμήμα διαύλου |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
201 Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα Άγκυρο ράβδος Διάδρομος ράβδος επίπεδη ράβδος ASTM EN DIN GB JIS Standard SS Bar
| Σχήμα: | Τμήμα γωνίας / Τμήμα διαύλου |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
304 Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα θερμά έλασης ίσης γωνίας 30*30-100*100mm για δομικά πλαίσια
| Σχήμα: | Κανάλι U |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
κανάλι ανοξείδωτου Χ 100x100400x400mm καυτό - κυλημένα 1,4301 AISI 304
| Όνομα προϊόντων: | Ακτίνα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100*100 - 400*400mm ή συνήθεια ως αίτημα |
| Βαθμός: | 201 304 316L.etc |

