Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα θερμής έλασης με γυαλισμένη επιφάνεια, πλάτους 10-600mm για βιομηχανικές εφαρμογές
Λεπτομέρειες
| Σχήμα | Επίπεδα | Τεχνική | Θερμής έλασης |
|---|---|---|---|
| Επεξεργασία Επιφανειών | Αμεμπτος | Εύρος πλάτους | 10-600mm |
| Εύρος πάχους | 2mm100mm | Μήκος | 2m6m |
| Τυποποιημένες βαθμίδες | 304, 304L, 309S, 310S, 316L, 316Ti, 317L, 321, 347H, 409, 409L, 2205, 2507, 904L, 17-4PH, 410,430 | Επιλογές επιφάνειας | Pickling, Bright, Black |
| Παραγωγική ικανότητα | 50000 KGS | Ελάχιστο πλάτος | 10 χιλιοστά |
| Μέγιστο πλάτος | 500 χλστ | Ελάχιστο πάχος | 3 χιλιοστά |
| Μέγιστο πάχος | 15 χιλιοστά | Τυπικό μήκος | 6000 χλστ |
| Μέθοδος επεξεργασίας | Κοπή με λέιζερ | ||
| Επισημαίνω | Καυτός - κυλημένος επίπεδος φραγμός ανοξείδωτου,Επίπεδη μπάρα στιλβωμένης επιφάνειας SS,Πλάτος 10-600mm Inox Flat Bar |
||
Περιγραφή προϊόντων
Πλατείες ράβδοι από ανοξείδωτο χάλυβα - Διαδικασία κοπής με λέιζερ
Είμαστε ένας απευθείας προμηθευτής υψηλής ποιότητας επίπεδων ράβδων από ανοξείδωτο χάλυβα που επεξεργάζονται με το laser cutting.
Προδιαγραφές προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος | Σπίτινες ράβδοι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Πεδίο μεγέθους | 10 × 3 mm έως 200 × 20 mm |
| Τελεία επιφάνειας | Μαύρο / φωτεινό / μαρμελάδες |
| Τυπικό μήκος | 6 μέτρα ή όπως απαιτείται |
| Τύπος κατασκευής | Ζεστά / κρύα / σφυρηλατημένα |
| Πιστοποίηση | SGS / BV |
Διαθέσιμα προϊόντα
Παρέχουμε άψυκτες μπάρες γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα, επίπεδες μπάρες, μπάρες καναλιού, στρογγυλές μπάρες και μπορούμε να παράγουμε προσαρμοσμένες μπάρες από ανοξείδωτο χάλυβα σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών.
Τεχνικές λεπτομέρειες
| Τύπος | Πλατεία μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Προδιαγραφές | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Διαθέσιμες βαθμίδες | 304, 304L, 309S, 310S, 316L, 316Ti, 317L, 321, 347H, 409, 409L, 2205, 2507, 904L, 17-4PH, 410, 420, 430, κλπ. |
| Προδιαγραφές | Πλατεία μπάρα: πάχος: 2mm~100mm, πλάτος: 10mm~500mm |
| Επιλογές μήκους | 2m-6m, ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Κουρούλια, φωτεινά, μαύρα |
| Συσκευή | Σε δέσμες με ναυτιλιακές ξύλινες παλέτες ή όπως απαιτείται |
| Εμπορικοί όροι | FOB, CIF |
| Λιμένας φόρτωσης | Σαγκάη, Κίνα |
| Χρόνος παράδοσης | 5-30 ημέρες μετά την παραλαβή της επιβεβαίωσης της προκαταβολής |
| Αναφορές | Έκθεση υλικού, Έκθεση μηχανικής απόδοσης |
| Πιστοποίηση | ISO9001 |
Εφαρμογές
Οι επίπεδες ράβδοι από ανοξείδωτο χάλυβα χρησιμοποιούνται στους τομείς των κατασκευών, της ναυπηγικής βιομηχανίας, της πετρελαϊκής και χημικής βιομηχανίας, της βιομηχανίας νερού και ηλεκτρικής ενέργειας, της επεξεργασίας τροφίμων και της ιατρικής βιομηχανίας,Μετατροπέα θερμότητας λέβηταΟι εν λόγω μηχανές μπορούν να χρησιμοποιηθούν για διάφορα δομικά στοιχεία και συνδέσεις μεταξύ των στοιχείων σε δομές κτιρίων, μηχανικές δομές, δομές, γέφυρες, πύργους μετάδοσης,Μηχανήματα ανύψωσης μεταφοράς, πλοία, βιομηχανικοί φούρνοι, πύργοι αντίδρασης, πλαίσια εμπορευματοκιβωτίων και ράφια αποθηκών.
Λεπτομερείς προδιαγραφές
| Δάχος | Επιλογές πλάτους και μήκους |
|---|---|
| 3 χιλιοστά | 20mm / 25mm / 30mm / 40mm / 50mm / 60mm / 65mm / 75mm / 150mm μέγιστο (άνοιγμα) × 6000mm |
| 4 χιλιοστά | 25mm / 30mm / 40mm / 50mm / 60mm / 65mm / 75mm / 150mm μέγιστο (άνοιγμα) × 6000mm |
| 5 χιλιοστά | 25mm / 30mm / 40mm / 50mm / 60mm / 65mm / 75mm / 150mm μέγιστο (άνοιγμα) × 6000mm |
| 6 χιλιοστά | 25mm / 30mm / 40mm / 50mm / 60mm / 65mm / 75mm / 150mm μέγιστο (άνοιγμα) × 6000mm |
| 8 χιλιοστά | 40 mm / 60 mm / 65 mm / 75 mm / 150 mm μέγιστο (άνοιγμα) × 6000 mm |
| 10 χιλιοστά | 50 mm / 60 mm / 65 mm / 75 mm / 150 mm μέγιστο (άνοιγμα) × 6000 mm |
| 15 χιλιοστά | 50 mm / 60 mm / 65 mm / 75 mm / 150 mm μέγιστο (άνοιγμα) × 6000 mm |
Ανταγωνιστικά πλεονεκτήματα
- Ηγετικός κατασκευαστής και εξαγωγέας προϊόντων από ανοξείδωτο χάλυβα με αξιοσημείωτη ανάπτυξη
- Τυποποιημένη ποιότητα υλικού με εξαιρετικό φινίρισμα
- Βέλτιστη αντοχή και μακρά διάρκεια ζωής
- Υψηλότερη αντοχή στη διάβρωση
- Ανταγωνιστικές τιμές με αξιόπιστες υπηρεσίες
Εικόνες προϊόντων
Συνιστώμενα προϊόντα

