Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ 6m length h beam ] αγώνας 235 προϊόντα.
Ατσάλι από ανοξείδωτο καλώδιο SS Καλώδιο 304 316L / 310S / 2205
| Σχήμα: | Τμήμα γωνίας / Τμήμα διαύλου |
|---|---|
| πρότυπο: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
Ο φραγμός γωνίας ανοξείδωτου για τις δομές πλαισίων βαθμολογεί το φραγμό γωνίας 201 304 316L SS/γωνίας χάλυβα
| Προϊόντα: | φραγμός γωνίας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Διάμετρος: | 30*30-200-200 |
| Μήκος: | 6m |
Επενδύσεις σε υδραυλικά υδραυλικά
| Σχήμα: | Κανάλι U |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα ASTM 316 θερμής έλασης, πάχους 10mm, σύμφωνα με το πρότυπο ISO
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα θερμής έλασης με γυαλισμένη επιφάνεια και πλάτος 10-600mm
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Δύοπλεξ 2205 Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα φωτεινή γυαλιστερή μπάρα SS
| Όνομα προϊόντων: | Μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι Duplex 2205 |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
904L από ανοξείδωτο χάλυβα, επίπεδη ράβδο, θερμά κυλούμενα με γυαλισμένη επιφάνεια, για βιομηχανικές εφαρμογές
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 904L |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Hairline που τελειώνει τον επίπεδο φραγμό 316L 2.040.0mm ανοξείδωτου 304
| Μορφή: | Επίπεδος |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Βαθμός: | 201 304 316L 310S 321 2205 2507.etc |
304 316 321 310S Ατσάλι ατσάλινο U Channel Bending Channels ύψος 200 - 400mm
| Σχήμα: | Τμήμα γωνίας / Τμήμα διαύλου |
|---|---|
| πρότυπο: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
Μεγάλη διάμετρος ατσάλινου χάλυβα U κανάλι / C κανάλι AISI304 AISI316L AISI310S
| Σχήμα: | Τμήμα γωνίας / Τμήμα διαύλου |
|---|---|
| πρότυπο: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |

