Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα θερμής έλασης με γυαλισμένη επιφάνεια και πλάτος 10-600mm
Λεπτομέρειες
| Σχήμα | Επίπεδα | Τεχνική | Θερμής έλασης |
|---|---|---|---|
| Επεξεργασία Επιφανειών | Αμεμπτος | Εύρος πλάτους | 10-600mm |
| Εύρος πάχους | 2mm100mm | Μήκος | 2m6m |
| Βαθμός | 304,304L,309S,310S,316L,316Ti,317L,321,347H,409,409L,2205,2507,904L,17-4PH,410,420,430 | Πρότυπο | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| πακέτο | Δέσμες με αξιόπλοες ξύλινες παλέτες | Χρόνος παράδοσης | 5-30 ημέρες |
| Παραγωγική ικανότητα | 50000 KGS | Κωδικός HS | 7219340000 |
| Επιλογές πλάτους | 20 mm, 25 mm, 30 mm, 40 mm, 50 mm, 60 mm, 65 mm, 75 mm, 150 mm | Επιλογές επιφάνειας | Μαύρο, φωτεινό, τουρσί |
| Τύπος | Θερμής έλασης, Ψυχρής Έλασης, Σφυρηλάτησης | ||
| Επισημαίνω | Καυτός - κυλημένος επίπεδος φραγμός ανοξείδωτου,Στιλβωμένη επιφάνεια Inox Flat Bar,Πλάτος 10-600mm SS Flat Bar |
||
Περιγραφή προϊόντων
Αίση ASTM JIS BS DIN 201 301 304 Κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα Custom Flat Bar
Είμαστε ένας απευθείας προμηθευτής από εργοστάσιο επίπεδων ράβδων από ανοξείδωτο χάλυβα και συναφών προϊόντων, συμπεριλαμβανομένων των γωνιακών ράβδων, των ράβδων καναλιού και των στρογγυλών ράβδων, που κατασκευάζονται σύμφωνα με τις προδιαγραφές των πελατών.
Προδιαγραφές προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος | Σπίτινες ράβδοι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Πεδίο μεγέθους | 10 × 3 mm έως 200 × 20 mm |
| Τελεία επιφάνειας | Μαύρο / φωτεινό / μαρμελάδες |
| Τυπικό μήκος | 6 μέτρα ή μεμονωμένα μήκη |
| Συστήματα κατασκευής | Ζεστά / κρύα / σφυρηλατημένα |
| Πιστοποίηση | SGS / BV / ISO9001 |
Τεχνικές λεπτομέρειες
| Τύπος | Πλατεία μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Προδιαγραφές | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Διαθέσιμες βαθμίδες | 304, 304L, 309S, 310S, 316L, 316Ti, 317L, 321, 347H, 409, 409L, 2205, 2507, 904L, 17-4PH, 410, 420, 430, κλπ. |
| Προδιαγραφές | Δάχος: 2mm-100mm, πλάτος: 10mm-500mm |
| Επιλογές μήκους | 2m-6m, ή προσαρμοσμένα μήκη ανά απαιτήσεις του πελάτη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Κουρούλια, φωτεινά, μαύρα |
| Συσκευή | Συσκευασμένα με ναυτιλιακές ξύλινες παλέτες ή με ειδική συσκευασία |
Εφαρμογές
Οι επίπεδες ράβδοι από ανοξείδωτο χάλυβα είναι ευέλικτα δομικά στοιχεία που χρησιμοποιούνται σε πολλές βιομηχανίες.
- Κατασκευές κτιρίων και μηχανικά πλαίσια
- Φύλες, γέφυρες και πύργοι μετάδοσης
- Μηχανές ανύψωσης και μεταφοράς
- Ναυπηγική και θαλάσσιες εφαρμογές
- Βιομηχανικοί φούρνοι και πύργοι αντίδρασης
- Κεραμίδες εμπορευματοκιβωτίων και ράφια αποθεμάτων
- Κατασκευές, πετρέλαιο, χημικά, ηλεκτροπαραγωγή
- Επεξεργασία τροφίμων, ιατρικός εξοπλισμός και μηχανήματα
- Μετατροπείς θερμότητας λέβητων και εξαρτήματα υλικού
Λεπτομερείς προδιαγραφές
| Δάχος | Διαθέσιμα πλάτη & μήκος |
|---|---|
| 3 χιλιοστά | Διάμετρος από 20 mm έως 150 mm × μήκος 6000 mm |
| 4 χιλιοστά | 25 mm έως 150 mm πλάτος × 6000 mm μήκος |
| 5 χιλιοστά | 25 mm έως 150 mm πλάτος × 6000 mm μήκος |
| 6 χιλιοστά | 25 mm έως 150 mm πλάτος × 6000 mm μήκος |
| 8 χιλιοστά | Διάμετρο 40 mm έως 150 mm × μήκος 6000 mm |
| 10 χιλιοστά | Διάμετρο 50 mm έως 150 mm × μήκος 6000 mm |
| 15 χιλιοστά | Διάμετρο 50 mm έως 150 mm × μήκος 6000 mm |
Ανταγωνιστικά πλεονεκτήματα
- Ηγετικός κατασκευαστής και εξαγωγέας με αποδεδειγμένη ανάπτυξη στα προϊόντα ανοξείδωτου χάλυβα
- Τυποποιημένη σύνθεση υλικού που εξασφαλίζει σταθερή ποιότητα
- Εξαιρετική τελική επιφάνεια και βέλτιστα χαρακτηριστικά αντοχής
- Μεγάλη διάρκεια ζωής με ανώτερη αντοχή στη διάβρωση
- Ανταγωνιστικές τιμές με αξιόπιστη εξυπηρέτηση πελατών
Εμπορικοί όροι
| Εμπορικοί όροι | FOB, CIF |
| Λιμένας φόρτωσης | Σαγκάη, Κίνα |
| Χρόνος παράδοσης | 5-30 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της προκαταβολής |
| Αναφορές ποιότητας | Έκθεση υλικού, Έκθεση μηχανικής απόδοσης |
Συνιστώμενα προϊόντα

