Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
DC01 DC04 Koudgewalste Staalrol met gesneden rand en 0,11-2,0 mm dikte voor industriële toepassingen
Productdetails
| Model-NR. | DC01DC04 | Rand | Spleetrand |
|---|---|---|---|
| Breedte | 10-2000 mm | Dikte | 0.112.0MM |
| Normale breedte | 750 mm, 914 mm, 1000 mm, 1219 mm, 1220 mm, 1250 mm | Lengte | Volgens de eisen van de klant of op plaat gesneden |
| Tolerantie | Dikte +/- 0,02 mm, breedte +/- 0,02 mm | Spoel-id | 508/610 mm |
| Gewicht van de spoel | 3 tot 10 ton | Productiecapaciteit | 1500 ton per maand |
| Oppervlaktebehandeling | Olie/droog/passivering/beitsen | Materiaal | SPCC,SPCD,SPCE,ST12-15,DC01-06,Q195A-Q235A,Q195,Q235AF |
| Standaard | AISI,ASTM,DIN,GB,JIS,BIS,EN | Transportpakket | Houten pallet |
| Productiecapaciteit | 50000 kg | ||
| Markeren | DC01 DC04 koudgewalste stalen spoel,Rol van het spleet de Rand Koudgewalste staal,0.11-2.0mm Thickness Cold Rolled Steel Coil |
||
Productomschrijving
Koudgewalste staalrol/strip - DC01, DC02, DC03, DC04, DC05, DC06, SPCC
Koudgewalst staalplaat, algemeen bekend als koudplaat, wordt vervaardigd uit warmgewalste koolstofconstructiestaalstrippen door middel van verdere koudwalserijprocessen. Met een dikte van minder dan 4 mm en verwerkt op kamertemperatuur, elimineert het de vorming van ijzeroxide, wat resulteert in een superieure oppervlaktekwaliteit en nauwkeurige dimensionale nauwkeurigheid. Na gloeibehandeling vertoont koudgewalst staal verbeterde mechanische en technologische eigenschappen in vergelijking met warmgewalste alternatieven, waardoor het de voorkeurskeuze is in diverse industrieën, met name in de productie van huishoudelijke apparaten.
Technische Specificaties
| Parameter | Specificaties |
|---|---|
| Standaard | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, BIS, EN |
| Materiaal | SPCC, SPCD, SPCE, ST12-15, DC01-06, Q195A-Q235A, Q195, Q235AF |
| Dikte | 0.11-2.0mm |
| Breedte | 20-1250mm |
| Normale Breedte | 750mm, 914mm, 1000mm, 1219mm, 1220mm, 1250mm |
| Lengte | Op maat gemaakt volgens de eisen van de klant of gesneden tot plaat |
| Tolerantie | Dikte: ±0.02mm, Breedte: ±0.02mm |
| Spoel ID | 508/610 mm |
| Spoel Gewicht | 3-10 ton |
| Productiecapaciteit | 1500 ton per maand |
| Oppervlaktebehandeling | Olie/Droog/Passivering/Beitsen |
Toepassingen
Productie van verzinkt staal, deuren, huishoudelijke apparaten, productie, scheepsbouw, constructie en diverse industriële toepassingen.
Bedrijfs- en productinformatie
Over Ons Bedrijf
Shandong Zhongcan Steel New Material Co., Ltd. is gevestigd in Taian City, provincie Shandong. Wij verwelkomen potentiële klanten om onze fabriek te bezoeken voor inspectie en samenwerking.
Beschikbare Productmaten
- Koudgewalste staalrol: 0.12-2.0mm × Breedte × Rol
- Koudgewalste staalplaat: 0.12-2.0mm × Breedte × Lengte
Monsterbeschikbaarheid
Ja, wij leveren gratis monsters voordat u een bestelling plaatst. Wij zijn ervan overtuigd dat u tevreden zult zijn met de kwaliteit van ons product.
Leveringsvoorwaarden
EXW, FOB (Shanghai), of CIF naar uw loshaven.
Levertijd
Standaard levering: 10 dagen. Gekleurde staalrol/plaat: ongeveer 30 dagen (varieert per specifieke maten).
Productgalerij
Geadviseerde Producten

