Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
DC01 DC04 Ψυχρής έλασης χαλύβδινο πηνίο με σχισμένη ακμή και πάχος 0,11-2,0mm για βιομηχανικές εφαρμογές
Λεπτομέρειες
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | DC01 DC04 | Ακρη | Σχισμή άκρη |
|---|---|---|---|
| Πλάτος | 10-2000 χιλιοστά | Πάχος | 0.112.0MM |
| Κανονικό πλάτος | 750 mm, 914 mm, 1000 mm, 1219 mm, 1220 mm, 1250 mm | Μήκος | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών ή κομμένο σε φύλλο |
| Ανοχή | Πάχος+/-0,02mm, Πλάτος +/-0,02mm | Αναγνωριστικό πηνίου | 508/610 χλστ |
| Βάρος πηνίου | 3-10 τόνους | Παραγωγική ικανότητα | 1500 τόνοι το μήνα |
| Επεξεργασία Επιφανειών | Λάδι/στεγνό/παθητικοποίηση/τουρσί | Υλικό | SPCC,SPCD,SPCE,ST12-15,DC01-06,Q195A-Q235A,Q195,Q235AF |
| Πρότυπο | AISI,ASTM,DIN,GB,JIS,BIS,EN | Πακέτο μεταφοράς | Ξύλινη παλέτα |
| Παραγωγική ικανότητα | 50000 KGS | ||
| Επισημαίνω | DC01 DC04 ψυχρά κυλούμενα σπείρα από χάλυβα,Cold-rolled σπείρα χάλυβα σχισμών άκρη,Πηνίο ψυχρής έλασης από χάλυβα πάχους 0 |
||
Περιγραφή προϊόντων
Στρογγυλοκύλινδρο/στριπίδα από χάλυβα - DC01, DC02, DC03, DC04, DC05, DC06, SPCC
Το πλακάκι χάλυβα ψυχρής έλασης, γνωστό ως ψυχρή πλάκα, κατασκευάζεται από καυτή έλαση δομικών ταινιών χάλυβα άνθρακα μέσω περαιτέρω διαδικασιών ψυχρής έλασης.Με πάχος κάτω των 4 mm και επεξεργασμένα σε θερμοκρασία δωματίουΤο σιδηροειδές σίδηρο που χρησιμοποιείται για την επεξεργασία των σιδηροειδών είναι πολύ μικρό.το ψυχρά κυλούμενο χάλυβα παρουσιάζει βελτιωμένες μηχανικές και τεχνολογικές ιδιότητες σε σύγκριση με τις εναλλακτικές λύσεις θερμά κυλούμενα, καθιστώντας την την προτιμώμενη επιλογή σε διάφορες βιομηχανίες, ιδιαίτερα στην κατασκευή οικιακών συσκευών.
Τεχνικές προδιαγραφές
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Τύπος | ΑΙΣΙ, ASTM, DIN, GB, JIS, BIS, EN |
| Υλικό | Ειδικότερα, η μέθοδος αυτή μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την αξιολόγηση των επιπτώσεων της επιμόρφωσης. |
| Δάχος | 0.11-2.0mm |
| Διάμετρο | 20-1250 χιλιοστά |
| Κανονικό πλάτος | 750mm, 914mm, 1000mm, 1219mm, 1220mm, 1250mm |
| Διάρκεια | Προσαρμοσμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη ή κομμένα σε φύλλα |
| Ανεκτικότητα | Δάχος: ±0,02 mm, πλάτος: ±0,02 mm |
| Ταυτοποίηση τροχιάς | 508/610 mm |
| Βάρος της τροχιάς | 3-10 τόνους |
| Κατανάλωση | 1500 τόνοι ανά μήνα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ελαιόλαδο/Σκούρο/Πασίβωση/Πικλίση |
Εφαρμογές
Η παραγωγή γαλβανισμένου χάλυβα, οι πόρτες, οι οικιακές συσκευές, η κατασκευή, η ναυπηγική, η κατασκευή και διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές.
Πληροφορίες εταιρείας και προϊόντος
Για την Εταιρία μας
Η Shandong Zhongcan Steel New Material Co., Ltd. βρίσκεται στην πόλη Taian της επαρχίας Shandong. Καλωσορίζουμε τους πιθανούς πελάτες να επισκεφθούν το εργοστάσιό μας για επιθεώρηση και συνεργασία.
Διαθέσιμα μεγέθη προϊόντων
- Στρογγυλοκύλινδρο από χάλυβα: 0,12-2,0 mm × πλάτος × στρογγυλοκύλινδρο
- Χάλυβας: 0,12-2,0 mm × πλάτος × μήκος
Διαθεσιμότητα δείγματος
Ναι, παρέχουμε δωρεάν δείγματα πριν από την τοποθέτηση της παραγγελίας. Είμαστε βέβαιοι ότι θα είστε ικανοποιημένοι με την ποιότητα των προϊόντων μας.
Όροι παράδοσης
EXW, FOB (Σανγκάη) ή CIF στο λιμάνι εκφόρτωσης.
Χρόνος παράδοσης
Τυπική παράδοση: 10 ημέρες. Χρωματική σπείρα χάλυβα / φύλλο: περίπου 30 ημέρες (διαφέρει ανάλογα με τα συγκεκριμένα μεγέθη).
Γκαλερί προϊόντων
Συνιστώμενα προϊόντα

