Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
0.6 mm Dikte SPCC koudgewalst staalplaat in spoel met gespleten rand voor industriële toepassingen
Productdetails
| Model-NR. | SPCC | Rand | Spleetrand |
|---|---|---|---|
| Breedte | 10-2000 mm | Dikte | 0.112.0MM |
| Normale breedte | 750 mm, 914 mm, 1000 mm, 1219 mm, 1220 mm, 1250 mm | Lengte | Volgens de wensen van de klant of op plaat gesneden |
| Tolerantie | Dikte +/-0,02 mm, breedte +/-0,02 mm | Spoel-id | 508/610 mm |
| Gewicht van de spoel | 3 tot 10 ton | Productiecapaciteit | 1500 ton per maand |
| Oppervlaktebehandeling | Olie/droog/passivering/beitsen | Materiaal | SPCC,SPCD,SPCE,ST12-15,DC01-06,Q195A-Q235A,Q195,Q235AF |
| Standaard | AISI,ASTM,DIN,GB,JIS,BIS,EN | Voorraad | Voorraad |
| Transportpakket | Houten pallet | ||
| Markeren | 0.6mm Thickness Cold Rolled Steel Sheet,6 mm dikte koudgewalste staalplaat,SPCC koudgewalste stalen spoel |
||
Productomschrijving
0,6 mm SPCC koudgewalst staalplaat in rol
Koudgewalste staalplaat, algemeen bekend als koud plaatstaal, is de afkorting voor koudgewalste constructiestaalplaat van gewoon koolstofstaal. Vervaardigd uit stripstaal van gewoon koolstofstaal, warmgewalst, ondergaat koud plaatstaal verdere koudwalsing om diktes onder de 4 mm te bereiken. Het rolproces op kamertemperatuur elimineert de vorming van ijzeroxide, wat resulteert in een superieure oppervlaktekwaliteit en hoge dimensionale nauwkeurigheid. In combinatie met gloeibehandeling biedt koudgewalste staalplaat verbeterde mechanische en technologische eigenschappen in vergelijking met warmgewalste staalplaat, waardoor het de voorkeurskeuze is in tal van toepassingen, met name in de productie van huishoudelijke elektrische apparaten.
Productspecificaties
| Standaard | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, BIS, EN |
|---|---|
| Materiaal | SPCC, SPCD, SPCE, ST12-15, DC01-06, Q195A-Q235A, Q195, Q235AF |
| Dikte | 0,11-2,0 mm |
| Breedte | 20-1250 mm |
| Normale breedte | 750 mm, 914 mm, 1000 mm, 1219 mm, 1220 mm, 1250 mm |
| Lengte | Aangepaste vereisten of gesneden op plaat specificaties |
| Tolerantie | Dikte: +/-0,02 mm, Breedte: +/-0,02 mm |
| Spoel ID | 508/610 mm |
| Spoelgewicht | 3-10 ton |
| Productiecapaciteit | 1500 ton per maand |
| Oppervlaktebehandeling | Olie/Droog/Passivering/Beitsen |
| Toepassing | Verzinkt staal, PPGI, deuren, huishoudelijke toepassingen, productie, scheepsbouw en andere industriële toepassingen |
Bedrijfsinformatie
Shandong Zhongcan Steel New Material Co., Ltd. is gevestigd in Taian City, provincie Shandong. Wij verwelkomen potentiële klanten om onze fabriek te bezoeken en onze productiecapaciteiten te verkennen.
Veelgestelde Vragen
Beschikbare Maten
Koudgewalste staalrol: 0,12-2,0 mm × Breedte × Rol
Koudgewalste staalplaat: 0,12-2,0 mm × Breedte × Lengte
Koudgewalste staalplaat: 0,12-2,0 mm × Breedte × Lengte
Monsterbeschikbaarheid
Ja, wij leveren gratis monsters vóór bestelling en zijn ervan overtuigd dat u tevreden zult zijn met onze productkwaliteit.
Leveringsvoorwaarden
EXW, FOB (Shanghai), of CIF naar uw loshaven.
Levertijd
Gekleurde staalrol/plaat: Ongeveer 30 dagen voor de meeste maten.
Geadviseerde Producten

