Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
Φύλλο χάλυβα ψυχρής έλασης SPCC πάχους 0,6 mm σε πηνίο με σχισμένη ακμή για βιομηχανικές εφαρμογές
Λεπτομέρειες
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | SPCC | Ακρη | Σχισμή άκρη |
|---|---|---|---|
| Πλάτος | 10-2000 χιλιοστά | Πάχος | 0.112.0MM |
| Κανονικό πλάτος | 750 mm, 914 mm, 1000 mm, 1219 mm, 1220 mm, 1250 mm | Μήκος | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών ή κομμένο σε φύλλο |
| Ανοχή | Πάχος +/-0,02mm, Πλάτος +/-0,02mm | Αναγνωριστικό πηνίου | 508/610 χλστ |
| Βάρος πηνίου | 3-10 τόνους | Παραγωγική ικανότητα | 1500 τόνοι το μήνα |
| Επεξεργασία Επιφανειών | Λάδι/στεγνό/παθητικοποίηση/τουρσί | Υλικό | SPCC,SPCD,SPCE,ST12-15,DC01-06,Q195A-Q235A,Q195,Q235AF |
| Πρότυπο | AISI,ASTM,DIN,GB,JIS,BIS,EN | Στοκ | Στοκ |
| Πακέτο μεταφοράς | Ξύλινη παλέτα | ||
| Επισημαίνω | Φύλλο από χάλυβα ψυχρής έλασης 0,6mm πάχους,Σφραγίδα από χάλυβα στρογγυλοποιημένο σε κρύο |
||
Περιγραφή προϊόντων
0.6mm SPCC Χάλυβα από κρύο έλασμα σε τροχιά
Το κρύο στρώμα από χάλυβα είναι η συντομογραφία για το κρύο στρώμα από χάλυβα.η πλακέτα κρύου τύπου υποβάλλεται σε περαιτέρω ψυχρή κυλίνδρωση για να επιτευχθεί πάχος κάτω των 4 mmΗ διαδικασία κυλίσματος σε θερμοκρασία δωματίου εξαλείφει τον σχηματισμό οξειδίου του σιδήρου, με αποτέλεσμα την ανώτερη ποιότητα της επιφάνειας και την υψηλή ακρίβεια των διαστάσεων.το πλακάκι από χάλυβα που έχει ελαθεί με κρύο έχει βελτιωμένες μηχανικές και τεχνολογικές ιδιότητες σε σύγκριση με το πλακάκι από χάλυβα που έχει ελαθεί θερμά, καθιστώντας την την προτιμώμενη επιλογή σε πολλές εφαρμογές, ιδιαίτερα στην κατασκευή οικιακών ηλεκτρικών συσκευών.
Προδιαγραφές προϊόντος
| Τύπος | ΑΙΣΙ, ASTM, DIN, GB, JIS, BIS, EN |
|---|---|
| Υλικό | Ειδικότερα, η μέθοδος αυτή μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την αξιολόγηση των επιπτώσεων της επιμόρφωσης. |
| Δάχος | 0.11-2.0mm |
| Διάμετρο | 20-1250 χιλιοστά |
| Κανονικό πλάτος | 750mm, 914mm, 1000mm, 1219mm, 1220mm, 1250mm |
| Διάρκεια | Προϋποθέσεις προσαρμογής ή προδιαγραφές κοπής σε φύλλα |
| Ανεκτικότητα | Δάχος: +/- 0,02 mm, πλάτος: +/- 0,02 mm |
| Ταυτοποίηση τροχιάς | 508/610 mm |
| Βάρος της τροχιάς | 3-10 τόνους |
| Κατανάλωση | 1500 τόνοι ανά μήνα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ελαιόλαδο/Σκούρο/Πασίβωση/Πικλίση |
| Εφαρμογή | Ζυγισμένος χάλυβας, PPGI, πόρτες, οικιακές εφαρμογές, κατασκευή, ναυτιλία και άλλες βιομηχανικές χρήσεις |
Πληροφορίες εταιρείας
Η Shandong Zhongcan Steel New Material Co., Ltd. βρίσκεται στην πόλη Taian της επαρχίας Shandong. Καλωσορίζουμε τους πιθανούς πελάτες να επισκεφθούν το εργοστάσιό μας και να εξερευνήσουν τις παραγωγικές μας δυνατότητες.
Συχνές Ερωτήσεις
Διαθέσιμα μεγέθη
Στρογγυλοκύλινδρο από χάλυβα: 0,12-2,0 mm × πλάτος × στρογγυλοκύλινδρο
Χάλυβας: 0,12-2,0 mm × πλάτος × μήκος
Χάλυβας: 0,12-2,0 mm × πλάτος × μήκος
Διαθεσιμότητα δείγματος
Ναι, παρέχουμε δωρεάν δείγματα πριν από την τοποθέτηση της παραγγελίας και είμαστε βέβαιοι ότι θα είστε ικανοποιημένοι με την ποιότητα των προϊόντων μας.
Όροι παράδοσης
EXW, FOB (Σανγκάη) ή CIF στο λιμάνι εκφόρτωσης.
Χρόνος παράδοσης
Χάλυβα χρώματος: Περίπου 30 ημέρες για τα περισσότερα μεγέθη.
Συνιστώμενα προϊόντα

