Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
SPCC Ψυχρής Ελάσεως Χάλυβας Πηνίο Πάχους 0.3-3mm Κομμένη Άκρη Ανθεκτικό στη Διάβρωση για Βιομηχανικές Εφαρμογές
Λεπτομέρειες
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | SPCC | Τύπος άκρης | Σχισμή άκρη |
|---|---|---|---|
| Εύρος πλάτους | 10-2000 χιλιοστά | Εύρος πάχους | 0.112.0MM |
| Κανονικό πλάτος | 750 mm, 914 mm, 1000 mm, 1219 mm, 1220 mm, 1250 mm | Μήκος | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Ανοχή σε πάχος | +/- 0,02mm | Ανοχή πλάτους | +/- 0,02mm |
| Αναγνωριστικό πηνίου | 508/610 χλστ | Βάρος πηνίου | 3-10 τόνους |
| Παραγωγική ικανότητα | 1500 τόνοι το μήνα | Επεξεργασία Επιφανειών | Λάδι/στεγνό/παθητικοποίηση/τουρσί |
| Υλικό | SPCC,SPCD,SPCE,ST12-15,DC01-06,Q195A-Q235A,Q195,Q235AF | Πρότυπο | AISI,ASTM,DIN,GB,JIS,BIS,EN |
| Πακέτο μεταφοράς | Ξύλινη παλέτα | ||
| Επισημαίνω | Πηνίο ψυχρής έλασης από χάλυβα πάχους 0,3-3mm,Λωρίδα SPCC με σχισμή |
||
Περιγραφή προϊόντων
SPCC-SD Ψυχρός Χάλυβας Πηνίο SPCC Λωρίδα 0.3-3mm SPCC Λωρίδα Κουλούρι
Το ψυχροκυλισμένο χαλύβδινο φύλλο, συντομογραφία ψυχροκυλισμένης πλάκας δομικού χάλυβα απλού άνθρακα, είναι κοινώς γνωστό ως ψυχρή πλάκα. Κατασκευασμένο από θερμοκυλισμένη χαλύβδινη λωρίδα, αυτό το υλικό υφίσταται περαιτέρω ψυχρή κύλιση για να επιτύχει πάχη κάτω των 4mm. Η διαδικασία κύλισης σε θερμοκρασία δωματίου αποτρέπει τον σχηματισμό οξειδίου του σιδήρου, με αποτέλεσμα ανώτερη ποιότητα επιφάνειας και ακριβή διαστατική ακρίβεια. Σε συνδυασμό με την ανόπτηση, ο ψυχροκυλισμένος χάλυβας προσφέρει βελτιωμένες μηχανικές και τεχνολογικές ιδιότητες σε σύγκριση με τα θερμοκυλισμένα εναλλακτικά, καθιστώντας τον την προτιμώμενη επιλογή σε πολλές εφαρμογές, ιδιαίτερα στην κατασκευή οικιακών συσκευών.
Προδιαγραφές Προϊόντος
| Πρότυπο | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, BIS, EN |
|---|---|
| Υλικό | SPCC, SPCD, SPCE, ST12-15, DC01-06, Q195A-Q235A, Q195, Q235AF |
| Πάχος | 0.11-2.0mm |
| Πλάτος | 20-1250mm |
| Κανονικό Πλάτος | 750mm, 914mm, 1000mm, 1219mm, 1220mm, 1250mm |
| Μήκος | Προσαρμοσμένες απαιτήσεις ή κομμένο σε φύλλο |
| Ανοχή | Πάχος +/-0.02mm, Πλάτος +/-0.02mm |
| ID Κουλούρι | 508/610 mm |
| Βάρος Κουλούρι | 3-10 τόνοι |
| Παραγωγική Ικανότητα | 1500 τόνοι ανά μήνα |
| Επεξεργασία Επιφάνειας | Λάδι/στεγνό/παθητικοποίηση/αποξείδωση |
| Εφαρμογή | Γαλβανισμένος χάλυβας, PPGI, πόρτες, οικιακές εφαρμογές, κατασκευή, ναυτιλία, κατασκευές κτιρίων και άλλα |
Πληροφορίες Εταιρείας
Η Shandong Zhongcan Steel New Material Co., Ltd. βρίσκεται στην πόλη Taian, στην επαρχία Shandong. Καλωσορίζουμε πιθανούς πελάτες να επισκεφθούν το εργοστάσιό μας και να εξερευνήσουν τις κατασκευαστικές μας δυνατότητες.
Διαθέσιμα Μεγέθη Προϊόντων
- Ψυχροκυλισμένο χαλύβδινο κουλούρι: 0.12-2.0mm × Πλάτος × Κουλούρι
- Ψυχροκυλισμένο χαλύβδινο φύλλο: 0.12-2.0mm × Πλάτος × Μήκος
Συχνές Ερωτήσεις
Μπορούμε να λάβουμε δείγματα πριν από την παραγγελία;
Ναι, παρέχουμε δωρεάν δείγματα και είμαστε βέβαιοι ότι θα είστε ικανοποιημένοι με την ποιότητα του προϊόντος μας.
Ποιοι όροι παράδοσης είναι διαθέσιμοι;
Προσφέρουμε EXW, FOB (Σαγκάη) ή CIF στο λιμάνι εκφόρτωσής σας.
Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσης;
Χρωματιστό χαλύβδινο κουλούρι/φύλλο: συνήθως περίπου 30 ημέρες, με ορισμένα μεγέθη διαθέσιμα εντός 30 ημερών.
Συνιστώμενα προϊόντα

