Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 304 stainless steel flat bar ] bij elkaar passen 657 producten.
304 Roestvrijstalen Strips Zacht 1/4H 1/2H 3/4H FH SS Strips 2B BA Oppervlak Gespleten Snijden Zonder Braam
| Producten: | roestvrijstalen strip |
|---|---|
| Dikte: | 0.13.0mm |
| breedte: | Binnen 1219 mm |
UNS S32900 / AISI329 Ronde staalbal warmgewalste 329 roestvrij staalstaaf OD10 - 250 mm
| Vorm: | Roestvrij staal Ronde Bar |
|---|---|
| Standaard: | ASTM EN GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440 enz. |
440C roestvrij staal heldere staaf voor industrieel gebruik gehard en gehard, superieure sterkte
| Productennaam: | 440C roestvrijstalen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
Veelzijdige ronde staalstaaf van 303 van roestvrij staal voor gebruik in de automobielindustrie en in gereedschap
| Productennaam: | 303 roestvrijstalen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
304F roestvrij staal grondstaaf
| Productennaam: | 304F roestvrijstalen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
Tisco Koudgewalste 2B Oppervlak 304 Roestvrijstalen Plaat met PVC Coating voor Industriële Toepassingen
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
ASTM AISI 304 Roestvrijstalen Plaat Warmgewalst met Gepolijst Oppervlak en Afmeting 1220*2440mm
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
Warmgewalst en koudgewalst 304 roestvrij staalplaat met gepolijst oppervlak voor industriële toepassingen
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
Koudgewalst 304 roestvrij staalplaat met 2B BA afwerking DIN1.4301 voor industriële toepassingen
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |

