Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 304 stainless steel flat bar ] bij elkaar passen 657 producten.
ASTM A276 UNS S42010 Ronde staalstaaf van roestvrij staal met hoge hardheid
| Vorm: | Hoekbalk / kanaalbalk |
|---|---|
| Standaard: | ASTM EN GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440 enz. |
Ronde staalstaaf van hoge sterkte 17-7 PH
| Naam van producten: | 17-7PH roestvrij staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
Austenitic 303 ENGELSE 1,4305 SS van de Roestvrij staal Ronde Bar Precisie die 3mm malen
| Vorm: | ronde |
|---|---|
| Norm: | ASTM ENGELS GB JIS |
| Rang: | 201 303 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
ASTM A276 Klasse 431 Ronde staalstaaf SS431 Vaste oplossing van roestvrij staal
| Vorm: | Hoekbalk / kanaalbalk |
|---|---|
| Standaard: | ASTM EN GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440 enz. |
2205 Duplex Stainless Steel Round Bar Diameter 4 - 350mm ASTM EN DIN GB Standard in 6m Length
| Productennaam: | Vlekvrye staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
Precision Ground 416 Ronde staalstaaf
| Productennaam: | 416 roestvrij staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
Warmgewalste helder oppervlak roestvrij staal hoekbalk en kanaalbalk in maten 30*30-100*100mm
| Vorm: | U-kanaal |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
ASTM A276 310S 347 Diameter van de Roestvrij staal de Ronde Bar 5 - 350mm Custon Knipsel
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| Norm: | ASTM ENGELS GB JIS |
| Rang: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
ASTM A276 420 Ronde staalbalk / 20Cr13 roestvrij steak Diameter 10 - 350 mm Custom Cutting
| Vorm: | ronde |
|---|---|
| Standaard: | ASTM ENGELS GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 316Ti 309S 310S 317L 321 329 2205 2507.etc |
UNS N08926 Stainless Steel Round Bar / SS Bars Alloy 926 ASTM A276 Diameter 5 - 350mm
| Productennaam: | Vlekvrye staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |

