Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 304 stainless steel flat bar ] bij elkaar passen 657 producten.
ASTM A276 420 Ronde staalstaaf / UNS S42000 roestvrij staalstaaf in 6m op maat gesneden
| Vorm: | Hoekbalk / kanaalbalk |
|---|---|
| Standaard: | ASTM EN GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440 enz. |
ASTM A182 F91 Ronde staalstaaf gesmeed roestvrij staalstaaf Diameter 140 - 350 mm
| Producten: | ASTM A182 F91 roestvrijstalen staaf |
|---|---|
| standaard: | ASTM EN GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 316Ti 309S 310S 317L 321 329 2205 2507,440C. enz. |
ASTM A276 Warmgewalste Roestvrijstalen Ronde Staaf 10-350mm
| Productennaam: | Vlekvrye staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Length: | 6m or cutting any length as request |
X3CrNiMoN27-5-2 / EN 1.4460 Ronde staalstaaf AISI329 Vaste oplossing
| Vorm: | Roestvrij staal Ronde Bar |
|---|---|
| Standaard: | ASTM EN GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440 enz. |
304 roestvrij staal Geruite Plaat 3.0mm - Warmgewalste 8.0mm
| Productennaam: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Rang: | 201 304 316L.etc |
| Dikte: | 3.0- 8.0mm |
ASME-Cr SS 304 Breedte 1500mm 0,6 - 3.0mm van het Roestvrij staalblad
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staalblad |
| Rang: | 201 304 430 316L |
4-6 m lange roestvrijstalen hexagroepenbuis / holle balken van roestvrijstalen
| Producten: | Roestvrij staal Hexagonale Pijp |
|---|---|
| Graad: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Standaard: | ASTM GB EN |
SUS420J1 X20cr13 1.4021 AISI 420 Ronde staalstaaf van roestvrij staal
| Producten: | Roestvrij staal Ronde Bar |
|---|---|
| Graad: | 410 420 431 440 |
| Diameter: | 10- 350 mm |
CD4MCU Ronde staalbalken Superieure duurzaamheid slijtvastheid
| Naam van de producten: | CD4MCU roestvrijstalen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lange: | 6 m of op verzoek elke lengte snijden |
304 roestvrij staal ruitenplaat rijstpatteren anti-slip roestvrij platen
| Producten: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Graad: | 304 |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |

