Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 2b ba finish stainless steel circle ] bij elkaar passen 128 producten.
Super austenitisch staal 254 SMO warmgewalste corrosiebestendige roestvrijstalen plaat UNS S31254
| Modelnummer: | S31254 254SMo |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
Koudgewalste roestvrijstalen platen met een helder oppervlak voor toepassing bij hoge temperaturen
| Model-NR.: | 321 S32168 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
304 321 316L 310S 904L 2205 2507 253MA Roestvrij Staal Naadloze Buis Koudgewalst met Gepolijst Oppervlak OD 6-300mm
| Modelnummer: | 304 321 316L 310S 904L 2205 2507 253MA |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | koudgewalst |
Corrosiebestendig SS 316L roestvrij staalplaat koudgewalst met een heldere oppervlakte
| Model-NR.: | 316L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
EN 10088-2 DIN 1.4541 321 Roestvrijstalen plaat 0,6 - 80,0 mm koudgewalst en warmgewalst roestvrijstalen plaat
| Model-NR.: | 321 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Custom laser snijden 321 roestvrij staal plaat met 0,6 - 80,0 mm dikte en koudgewalste techniek
| Model-NR.: | 321 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
1800 mm breedte 321 roestvrijstalen plaat met 2,0 - 40,0 mm dikte SS plaat
| Breedte: | 1800 mm |
|---|---|
| Dikte bereik: | 2,0 - 40,0 mm |
| Staalkwaliteit: | 321 |
Op maat gesneden 321 roestvrijstalen plaat met EN 10204-3.1 certificaat en dikte 3,0 - 80,0 mm
| Model-NR.: | 321 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Koudgewalste 254 SMO-plaat met helder oppervlak en corrosiebestendig roestvrij staal spoel UNS S31254
| Model-NR.: | 254 SMO |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Van de het Nikkellegering van Monel K500 de Strookbroodje 0,1 - 3.0mm Dikte Koudgewalste 2B eindigt in Kleine Tolerantie
| Products: | stainless steel strip |
|---|---|
| Thickness: | 0.1 - 3.0mm |
| Width: | within 1500mm |

