Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 2b ba finish stainless steel circle ] bij elkaar passen 128 producten.
436L SS Rand 1219mm van de Staalplaat Koudgewalste 2D Mijl voor Autogassysteem
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 Reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.3 - 3.0mm |
Heldere Onthardende Legering 400 Strook 0.1mm - 0.5mm Monel400 Strookfolie Breedte 5 - 500mm
| Products: | stainless steel strip |
|---|---|
| Thickness: | 0.1 - 3.0mm |
| Width: | within 1500mm |
Koudgewalst Hastelloy C276 plaat 0,4 mm - 3,0 mm EN 2.4819 Plaat 4ft*8ft 5ft*10ft
| Producten: | Het Blad & de Plaat van de nikkellegering |
|---|---|
| Graad: | Hastelloy C276 |
| Dikte: | 0.5 - 30.0mm |
Van het de Legeringsblad van het laser de Scherpe Nikkel Plaat ASTM B575 Hastelloy UNS N10276 3,0 - 30.0mm
| Producten: | Het Blad & de Plaat van de nikkellegering |
|---|---|
| Rang: | Hastelloy C276 |
| Dikte: | 0.6 - 3.0mm |
Van de het Nikkellegering van UNS N04400 de Kuiper Monel 400 Plaatastm EN
| Producten: | De Plaat van de nikkellegering |
|---|---|
| Rang: | Monel 400 |
| Dikte: | 0.6 - 30.0mm |
Warmgewalste Monel 400-plaat met pickeloppervlak in 1220*2440 mm nikkelplaat
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | het inleggen |
EN 2.4819 Hastelloy C276 Nikkelplaat Breedte 1000 mm 1219 mm 1500 mm 2000 mm
| Producten: | Het Blad & de Plaat van de nikkellegering |
|---|---|
| Graad: | Hastelloy C276 |
| Dikte: | 0.5 - 30.0mm |
ASTM B575 UNS N10276 Plaat in breed bereik / legering C276 Strip Nickel C276 Platen
| Producten: | De plaat van de nikkellegering |
|---|---|
| Graad: | Hastelloy C276 |
| Dikte: | 1.0 - 20.0 mm |

